fbpx

Карпатський мольфар сказав, коли закінчиться війна і як наблизити перемогу

Суспільство 17:52, 22.02, 2024

Війна закінчиться, коли українська армія розгромить і прожене російських окупантів. А всі, хто зараз не на фронті, також можуть наблизити перемогу – донатами для ЗСУ. Про це сказав мольфар з глибокої Гуцулії, але це зрозуміло усім і без нього.

Перепрошуємо, що редакція привертає вашу увагу в такий провокативний спосіб: на жаль, заголовок про ще один із нескінченних зборів на ЗСУ відкриє не так і багато людей. Але якщо ви вже клікнули, то, будь ласка, не гнівайтеся і дочитайте.

Захисник з Івано-Франківська Ярослав Вакалюк оголосив збір на засоби розвідки.

Ярослав – підприємець, доброволець полку “Азов” з 2017 по 2020 роки. Після повномасштабного вторгнення – командир артилерійської батареї у 80 ОДШБр. Він досі нічого не просив і, якщо каже, що треба, – значить, дуже треба.

Ярослав пише: «Нашому підрозділу наразі потрібні засоби розвідки у вигляді «весільних» дронів і різних аксесуарів, щоб люди могли працювати ними. Загальний перелік на зображенні. Решту дрібноти докупимо або самі, або за кошти, які залишаться після купівлі основних засобів (якщо залишаться). Загальна сума, яка нам потрібна: 500 000 грн. Моя ціль збору: 200 000 грн.

Давайте допоможемо, закиньте, хто скільки може. Пам’ятайте: маленьких донатів не буває. Кожен донат – маленький крок до перемоги. Багато донатів – багато кроків. Все залежить лише від наших зусиль, і це єдина мольфа і магія, яка є в нашому розпорядженні.

Карпатський мольфар сказав, коли закінчиться війна і як наблизити перемогу 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: