fbpx

Католицький ліцей у Франківську відчиняє двері для дітей-переселенців

Суспільство 13:59, 24.03, 2022

Оголошено позаконкурсний добір учнів 5-11 класів Католицького ліцею св. Василія Великого для вимушено переселених дітей. В ліцеї для внутрішньо переміщених осіб створили можливість надання стипендій на навчання.

Директор Католицького ліцею о. Маркіян Букатчук назвав це кроком назустріч тим, хто постраждав внаслідок лихоліття війни, покинув свій дім і наразі не може брати участі в навчальному процесі, повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. 

«Йде мова про крок назустріч переселеним особам, в тому числі учням 5-11 класів, які зараз не мають доступу до освітнього процесу. Очевидно, що держава робить свої кроки для забезпечення навчання для цих учнів. Але ми, як церква і школа, хочемо посприяти, щоб школярі отримали якісну і доступну освіту», – сказав о. Маркіян Букатчук.

Щоб записатися до ліцею, необхідно подати заявку на офіційному сайті ліцею до 31 березня 2022 року за посиланнями:

5-й клас – https://bit.ly/3ixYGmL

6-9 класи – https://bit.ly/3upaEVf

10-11 клас – https://bit.ly/3ivwdhd

Після подачі адміністрація переглядатиме заявки та контактуватиме щодо подальших кроків. Учням проведуть невеликі співбесіди, і при наявності всіх відповідних критеріїв діти отримають можливість долучитися до освітнього процесу. Нових школярів додаватимуть до класів, де кількість учнів не перевищує 22 осіб.

Наразі навчання в Католицькому ліцеї відбувається в дистанційній формі, що є звичною та налагодженою практикою для вчителів та учнів. Однією з причин навчання у форматі онлайн є проживання в приміщеннях ліцею вимушених переселенців, які отримують не тільки нічліг, але триразове харчування та безкоштовні медичні послуги в Лікувально-діагностичному центрі св. Луки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: