fbpx

Керівник "Івано-Франківськцементу" стане почесним громадянином Франківська

Суспільство 20:02, 03.01, 2020

На наступній сесії Івано-Франківська міська рада вручить відзнаку «Почесний Громадянин міста Івано-Франківська» голові правління ПрАТ “Івано-Франківськцемент” Миколі Круцю.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у фейсбуці.

«Маємо вже добру традицію – вручати відзнаку почесного громадянина. Цю номінацію стараємося давати людям із різних галузей. Вже на одній із найближчих сесій планую вручити першу відзнаку в цьому році. Цьогоріч, вважаю, що одним із достойних отримати таку відзнаку є Микола Федорович Круць – народний депутат кількох скликань, голова правління ПрАТ “Івано-Франківськцемент”. На мою думку, розвиток підприємництва потрібно підтримувати. А одним із найпотужніших підприємств в околицях міста є якраз ПрАТ “Івано-Франківськцемент”. Важливо, що його вдалося зберегти навіть у найважчі часи: на початку 90-х та за правління “регіоналів”. Але всупереч всьому воно вистояло. А вже зараз – підприємство потужно розвивається, активно нарощує потужність, приносить значний дохід для обласного бюджету. Але розвиток неможливий без впровадження новітніх технологій для оптимізації роботи та для того, щоб відповідати усім сучасним екологічним стандартам. Важливо, коли керівник це розуміє та активно над цим працює. Думаю, що це буде не тільки заслуженою нагородою для Миколи Федоровича, але й стимулом до подальшої роботи та розвитку підприємства», – написав Марцінків.

Довідка:

Керівник "Івано-Франківськцементу" стане почесним громадянином Франківська 1

Микола Круць народився 1 лютого 1952 р. у селі Вікно Городенківського району Івано-Франківської області.

Закінчив Чернівецький індустріальний технікум (спеціальність «механічне обладнання промисловості будівельних матеріалів»).

Після закінчення технікуму працював слюсарем з ремонту обладнання на Миколаївському цементно-гірничому комбінаті. У 1974 р. розпочав роботу на Івано-Франківському цементно-шиферному комбінаті, де за 14 років пройшов шлях від оператора-налагоджувальника до директора. У 1999 р., після реорганізації підприємства у ВАТ “Івано-Франківськцемент”, обраний головою його Правління. Під керівництвом Миколи Круця “Івано-Франківськцемент” став найбільшим в Україні виробником цементу в Україні.

Був народним депутатом України IV-VI скликань, заслужений працівник промисловості України.

Микола Круць — автор 15 винаходів та власник кількох патентів на корисні моделі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: