fbpx

Книжкове видавництво дитячої та навчальної літератури

Суспільство 11:19, 19.08, 2020

Численні психологічні дослідження свідчать про те, що спонукати зацікавленість навчанням змалечку батькам допоможе читання разом з малечею цікавих книжок, аналіз ілюстрацій, зокрема таких, що детально промальовані та мають багато елементів.

Дитячі книжкові видавництва України намагаються відібрати найкращу художню і навчальну літературу українських та закордонних письменників, щоб надати якісний друкований розважальний, розвивальний та навчальний продукт. Аби щоразу кожне нове покоління малюків зростало з цікавими ненудними історіями, ефективними завданнями, які будуть барвисто проілюстровані.

На сьогодні дитячі книжки, представлені у Видавничому домі «Школа», відповідають державним стандартам, вимогам освітніх програм, враховують психологічні особливості різних вікових категорій, виконані на якісному папері з використанням безпечних матеріалів. Це дозволяє батькам, вихователям у дошкільних закладах та вчителям:

 • не турбуватися, що використані під час виробництва фарби або шрифти всередині видання негативно вплинуть на маленьких книголюбів;
 • бути впевненими, що малюнки доречні й доповнюють сюжет;
 • читати тексти не сумніваючись, що окремі його фрагменти залишаться незрозумілими для дитини, суперечитимуть етичним нормам тощо.

Як вибрати, що читати з дітьми

Інтернет-магазин дитячих книг видавництва Школа пропонує дорослим широку літературну палітру видань для дітей від 1 року. У ньому ви можете знайти книги за будь-якими з таких параметрів:

 • вік малюка;
 • сфера інтересів дитини;
 • мета вибору видання: для відпочинку та організації дозвілля — художні тексти, для навчання та розвитку — прописи та робочі зошити та розвивальні посібники.

Книги для дітей українською мовою купити дуже просто на офіційному сайті харківського Видавничого дому «Школа». В інтернет-магазині ви можете почитати анотацію та детальний опис до товарів, відгуки інших користувачів, дізнатися необхідну інформацію про автора, особливості різних видань, про розмір та кількість сторінок, роздивитися обкладинку й внутрішнє наповнення.

Закладаємо любов до читання з дитинства

Кожна книга, наче посаджене у ранньому дитинстві маленьке зерня, вродить рясним урожаєм обізнаності, кмітливості й мудрості в дорослому житті. Українські та світові видавництва дитячої літератури намагаються підтримати й плекати в дітях прагненнях читати, дізнаватися багато нового зі сторінок вірних паперових друзів. Різні видавництва України для дітей щороку шукають світові бестселери, цікаві українському читачу. Щоб читання приносило задоволення, до роботи над книгою залучається багато талановитих спеціалістів з різних сфер.

На своєму сайті видавництво дитячих книжок «Школа» розмежувало продукцію за чотирма категоріями:

 • Книги для дошкільнят
 • Книги для молодших школярів
 • Книги для школярів середнього та старшого віку
 • Книги для всіх

Тут легко знайти видання відповідно до будь-яких вподобань:

 1. Дітлахам 1+ сподобається гратися з інтерактивними книжками на картоні, які містять рухливі елементи (серії «Сторінки-цікавинки» «Книжка-виглядайка», «Книжка-іграшка», «Тваринки-половинки» та ін.), пізнавати світ з МЕГАкартонками «Розвиватика», «Пізнаватика» та «12 місяців»;
 2. Дошколятам і молодшим школярам допоможуть у навчанні та формуванні початкових навичок лічби, читання й писання численні прописи, робочі зошити, навчальні посібники;
 3. Учні середньої школи залюбки будуть читати про захопливі пригоди книжкових героїв (серії «Лотта та її “катастрофи”», «Моллі Мун», «Кудлаті історії» та ін.);
 4. Підлітки знайдуть відповіді на численні питання у виданнях серії «Сучасна європейська підліткова книга», а також зможуть мандрувати у часі з трилогією Керстін Ґір «Timeless», зазирати в чужі сни із серією «Зільбер», блукати в чиїхось спогадах із серією «17 — Перша книга спогадів», фантазувати, мріяти та подорожувати дивовижними світами із серіями «Часодії», «Чароділ», «Лунастри», «Дарителі».

Висока якість за доступними цінами

Купити дитячі книги у Видавничому домі «Школа» дуже просто в офіційному інтернет-магазині, де можна переглянути оформлення видань, почитати рецензії у блозі, ознайомитися з відгуками інших книголюбів. Книжкове видавництво дитячої та навчальної літератури «Школа» видає книги відомих вітчизняних і закордонних сучасних авторів та письменників-класиків.

Серед суцільного занурення в комп’ютерні технології та смартфони дуже приємно зупинитися й відчути запах щойно надрукованої книги, взяти її до рук, погортати, читати й робити власні помітки на берегах, виділяти найцікавіші моменти й формувати цитати, що найбільше сподобалися.

Ви можете якісні дитячі книги українською мовою купити з безкоштовною доставкою замовлення на суму понад 300 грн на сайті видавництва Школа або в книгарнях свого міста в офіційних представників видавця.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: