fbpx

Коли та як проводити заміну гальмівних колодок

Суспільство 16:30, 21.10, 2021

Вибір гальмівних колодок відіграє важливу роль у питанні безпеки. Важливо, аби вони були справними та якісними. У сучасних автомобілях використовують два основних різновиди гальмівних колодок – дискові та барабанні. У разі необхідності саме гальмівні колодки разом із диском забезпечують перерозподіл та поступове погашення кінетичної енергії автомобіля.

Коли та як проводити заміну гальмівних колодок 1

Не ризикувати надійністю та якістю

Краще не намагатись надто зекономити на покупці, а зупинитись саме на оригінальних запчастинах. Обираючи гальмівні колодки фольксваген, ви будете точно впевнені в їх якості та надійності. Відомо, що німецькі автомобілі, як і комплектуючі до них, відрізняються довговічністю. Якщо ж купити копію, ви ніколи не зможете бути впевненими в тому, чи не підведе вас запчастина у найбільш непідходящий момент. До того ж оригінальні запчастини дають можливість користуватися гарантійним обслуговуванням, чого не скажеш про копії. Оригінальні гальмівні колодки були виготовлені заводом-виробником, тож їх якість не викликає сумнівів. Також вони ідеально суміщаються із вашим автомобілем, використання аналогів часто стає причиною певних «конфліктів». Та й загалом така економія нерідко вилазить боком. Зрештою вам доводиться частіше замінювати запчастини, тож краще одразу інвестувати в оригінальні запчастини високої якості і не ризикувати.

В залежності від характеристик автомобіля

Вибрати гальмівні колодки мерседес у сучасному магазині досить просто, тому проблем із вибором не виникне. Кожен покупець зможе підібрати необхідні гальмівні колодки до свого «німця» в залежності від характеристик автомобіля. Після покупки краще звернутись до станції технічного обслуговування для встановлення обладнання, а не намагатися це зробити самостійно. Зверніть увагу, аби диски та гальмівні колодки були від одного виробника, щоб матеріал та розміри пари ідеально гармоніювали один і з одним. Якщо ж купувати продукцію від різних виробників, є ризик виникнення певних проблем із відповідністю габаритів.

Коли та як проводити заміну гальмівних колодок 2

Коли потрібна заміна?

Не забувайте регулярно перевіряти гальмівну систему на справність усіх комплектуючих, навіть якщо на перший погляд із автомобілем усе в повному порядку. Назвати точний період зносу гальмівних колодок неможливо, адже кожен водій керує автомобілем по-різному. У будь-якому разі радять проводити заміну гальмівних колодок один раз

  • на 10 тисяч кілометрів
  • чи раз на рік.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: