fbpx

Команда ІФНТУНГ увійшла до півфіналу студентської першості світу з програмування ICPC

Суспільство 11:37, 23.11, 2022

Команда Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу увійшла до півфіналу конкурсу SEERC-2022 і отримала можливість змагатися за студентську першість з програмування у Південно-Східній Європі.

В команді ІФНТУНГ “FNTUOG_Espada”, яка виборола першість серед команд вишів Прикарпаття, – студенти Роман Залуцький, Едуард Денис та Арсен Гуменяк. Тренер — доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Микола Яцишин.

Південно-східний європейський півфінал SEERC-2022 студентської першості світу з програмування ІСРС пройде в онлайн-режимі. Організатори — Бухарестський політехнічний університет (Румунія) та Вінницький національний технічний університет (Україна). Змагання відбудуться 10 грудня на сайтах двох університетів з кількома спільними сесіями, інформує пресслужба вишу.

Інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ як профільний інститут області, що готує лідерів ІТ-талузі та формує спільноту креативних програмістів-аналітиків для провідних ІТ-компаній, уже 11 років поспіль виступає організатором і координатором першого етапу студентської першості світу з програмування ІСРС в області.

Університетська команда вже вдруге виборює право участі в півфіналі студентської першості світу з програмування ІСРС.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: