fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Команда "За Майбутнє" Яремчанщини йде на вибори, щоб взяти на себе відповідальність за завтрашній день і життя Карпатського регіону

Команда "За Майбутнє" Яремчанщини йде на вибори, щоб взяти на себе відповідальність за завтрашній день і життя Карпатського регіону

Суспільство 13:32, 02.10, 2020

На Яремчанщині відбулася зустріч кандидатів у депутати місцевих рад: Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Яремчанської ОТГ.

Учасників виборчих перегонів урочисто привітали лідер партії “За майбутнє” на Прикарпатті Олександр Шевченко та чинні депутати Івано-Франківської обласної ради і кандидати в обласні депутати Микола Палійчук та Андрій Марійчин, кандидат у депутати до обласної ради від територіального виборчого округу №7 Тетяна Пришляк і кандидат у депутати до Надвірнянської районної ради від виборчого округу №2 Тарас Клим’юк. Вони окреслили напрацювання політичної сили “За майбутнє” і завдання, які вона ставить перед собою для подальшої роботи. І кожен, хто йде на вибори, включається до спільної праці великої команди на благо рідного краю.

«Перед Яремчанщиною, як і перед усім Прикарпаттям, стоять величезні виклики. Ми маємо розбудовувати наш регіон, робити його інвестиційно та туристично привабливим: розвивати малий і середній бізнес, створювати нові робочі місця. Той, хто дивиться в майбутнє, – перемагає. З Богом!”

Команда "За Майбутнє" Яремчанщини йде на вибори, щоб взяти на себе відповідальність за завтрашній день і життя Карпатського регіону 1

Першим під гучні оплески посвідчення кандидата на посаду міського голови Яремчанської ОТГ отримав Василь Озорович.

“Дякую за довіру. Це велика справа – відповідати за сьогодні, завтра, майбутнє. Не підведу!”

У свою чергу, Василь Озорович вручив посвідчення 25 кандидатам у депутати Яремчанської ОТГ і представив кожного з його досягненнями та успіхами.

Посвідчення кандидатів у депутати до Надвірнянської районної ради вручили 9 представникам Яремчанського краю. Першим номером у списку партії “За майбутнє” до Надвірнянської районної ради від територіального виборчого округу №2 йде Тарас Клим’юк.

” У нас сильна яремчанська команда. Це люди з великим досвідом депутатської діяльності. Це молодь, яка хоче будувати майбутнє. Це спеціалісти, які знають, що таке державна служба. Це професіонали різних галузей. З такими людьми почесно йти на вибори!”

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: