fbpx

Комплекти безпровідного відеоспостереження: гарантована безпека вашого дому чи офісу

Суспільство 14:04, 05.03, 2020

Сучасну систему безпеки на сьогоднішній день важко уявити без безпровідного відеоспостереження. На це є ряд причин, адже в такий спосіб можна дуже легко захистити свій будинок чи бізнес від зловмисників або надзвичайних ситуацій. Також така система відеоспостереження дозволяє організувати дисциплінарну роботу в офісі та зручно контролювати роботу персоналу.

Комплекти безпровідного відеоспостереження: гарантована безпека вашого дому чи офісу 1

Особливості безпровідного відеоспостереження

Ця система Wi-Fi відеоспостереження буде відмінним варіантом для встановлення на новобудові або ж у приміщенні після капітального ремонту. Адже не потрібно пробивати стіни для проведення дротового підключення. Окрім цього, така система відеоспостереження має ряд переваг:

  • зручність і простота в установленні і демонтажі;
  • безпровідність;
  • доступна ціна;
  • гарна якість техніки.

На нашому сайті https://www.bezpeka-shop.com/catalog/komplekty_wi_fi_videonablyudeniya/ ви легко підберете потрібну вам систему бездротового відеоспостереження.

Принцип роботи такої системи дуже простий. Замість дротів використовуються передавач та приймач відеосигналу. Передавач після отримання зображення з камери передає його на приймач по бездротовому каналу. А сигнал з приймача виводиться на екран монітора або ж записується на відеореєстратор. Зазвичай виробники передавач і камеру укомплектовують в один пристрій. В системі може одночасно вільно працювати 4 камери.

Незважаючи на велику кількість переваг такого відеоспостереження, все ж деякі моменти варто врахувати при встановленні. Погіршити якість передачі радіосигналу між передавачем та приймачем можуть стіни, підлога, дерева, високий паркан або великогабаритні об’єкти.

Переваги облаштування охоронного комплексу системою Wi-Fi відеоспостереження

Безпровідне IP-відеоспостереження дозволяє у віддаленому режимі за допомогою планшета, смартфона чи комп’ютера слідкувати за об’єктом чи територією. Асортимент моделей цих пристроїв дозволяє встановлювати їх на вулиці або в приміщенні. Варто враховувати, що вуличні системи спостереження можна застосовувати для офісу, магазину чи приватного будинку. І ще варто пам’ятати, що відеореєстратор має обмеження на кількість пристроїв для підключення. Для середніх за площею об’єктів у системі безпеки використовуються до 8 пристроїв. Великі ж комплекти можуть мати у складі до 32 камер спостереження.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: