fbpx

Комп’ютерний сервіс Ланет HELP

Суспільство 13:19, 27.12, 2019

Не можете розібратися зі своїм ПК чи смартфоном, встановити програмне забезпечення чи додаток, підключити ТВ? Просто зверніться за допомогою в Ланет HELP!

Виклик комп’ютерного майстра додому – це найкраще рішення у випадку труднощів з ПК. Досвідчені працівники сервісу усунуть несправності, встановлять усі необхідні програми і нададуть іншу допомогу. Компанія надає широкий комплекс послуг. З найбільш затребуваними можете ознайомитися нижче.

Діагностика комп’ютера. Експерт швидко і точно визначить причину несправності, виявить збої у функціонуванні системи, програмного забезпечення, які привели до проблем в роботі ПК.

Підключення Wi-Fi роутера. Спеціалісти створять точку доступу, підключать ПК, ноутбук до Wi-Fi роутера, подбають, щоб все працювало коректно незалежно від того, де придбане обладнання.

Ланет help

Обжим інтернет-кабеля. Поширеною причиною зникнення мережі є виведені з ладу кабелі. Для повернення мережі досить лише обрізати і обжати інтернет-кабель. Зі знаннями електротехніки, схеми розташування виводів мережевого кабелю і відповідними інструментами самостійно впоратися з цим можна за кілька хвилин. Однак кабелі мають складну будову, часто зустрічають на 4 жили або й на 8 жил. Для них є певні стандарти обжиму. При порушенні стандартів зв’язок може не відновитися. Потрібна розпіновка інтернет-кабелю 8 жил або ж наявного проводу. Тому для обжиму мережевого кабелю краще викликати майстра додому. Він надасть кваліфіковану допомогу в найкоротший термін.

Перевстановлення Windows. Періодично випускаються нові версії ПЗ, тому іноді потрібна перевстановити Виндовс, щоб ПК відповідав останнім технічним вимогам. Нерідко можна побачити приватні оголошення про встановлення операційної системи. Однак замовлення людини «з вулиці» не дає жодних гарантій, а викликавши додому професіонала, ви отримуєте якісне обслуговування: вам встановлять ліцензійну ОС Windows будь-якої версії з безкоштовним оновленням і антивірусом.

Налаштування Смарт ТВ і Андроїд ТВ. Технологія Smart TV дозволяє читати сайти в браузері, дивитися фільми й серіали на великому екрані. Телевізор до інтернету підключається через кабель. Інший спосіб – бездротове підключення. Аналогічним способом треба діяти з Андроїд ТВ. Компетентний працівник зробить це за вас, заощадивши ваш час.

Налаштування ТВ-приставки. ТВ-приставка забезпечує комфортний перегляд фільмів онлайн. Для її повноцінної роботи треба провести низку певних дій, що вимагає часу і знань інтерфейсу додатків. Кваліфікований персонал розбереться з усім, збезпечивши функціональність ТВ-приставки.

Налаштування iNeXT TV3. Цей пристрій дає можливість насолоджуватися різним медіаконтентом в найкращому вирішенні на великому екрані, підтримує більшість популярних сайтів. Фахівці швидко налаштують iNeXT TV3 для вашого комфорту.

На сайті компанії ви знайдете більш повний перелік послуг. Звертайтеся в комп’ютерний сервіс Ланет HELP, де є досвідчений персонал, який вирішить проблеми будь-якої складності оперативно і з гарантією якості!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: