fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • "Комусь впоперек горла, що вручаються квартири воїнам": у Франківську атовці згуртувались, щоби дати відсіч підбурювачам

"Комусь впоперек горла, що вручаються квартири воїнам": у Франківську атовці згуртувались, щоби дати відсіч підбурювачам

Суспільство 13:05, 11.10, 2019

Заступник голови правління Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв під час сьогоднішнього вручення квартир атовцям розповів, що в місті є люди, які виступають проти такого проєкту.

11 жовтня під час вручення договорів на квартири в новобудовах ветеранам за проєктом «Житло воїнам АТО» і ЖБК«Соціум» Василь Андріїв повідмив, що постійно стикається з негативом під час реалізації проєкту.

“Сьогодні треба сказати про те, що вже давно замовчувалось. Є люди, яким впоперек горла, що вручаються квартири воїнам. Певні політичні сили збурюють людей, і вони вже на стадії будівництва налаштовані негативно. Хоча все законно. Але є дуже багато негативу, – сказав Андріїв. – Мені неприємно слухати, що “учасники АТО забудовують місто”, комусь дуже вигідно ставити тавро на нас. Знову ті самі люди виходять на Хоткевича і загороджують паркан”.

Василь Андріїв звернувся до присутніх побратимів, пише Галка. 

“Якщо ми разом стаємо, показуємо, для чого, для кого це будується, – тоді ми продовжуємо цей проєкт. Якщо ні – я не буду це продовжувати. На словах всі політики кажуть: «Ми за хлопців», але на ділі: «А що каже громада?». А громада хоче саме там сквер. Мені неприємно було чути, аби я зі своїми дітьми повісився на цій ділянці, але ми повинні залишатись людьми і керуватись лише законом”, – каже Василь Андріїв.

Усі присутні на заході учасники АТО підтримали Андріїва. Обіцяють боротися законними способами і доводити, для чого і для кого ці квартири.

"Комусь впоперек горла, що вручаються квартири воїнам": у Франківську атовці згуртувались, щоби дати відсіч підбурювачам 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: