fbpx

Корпоративна англійська в Englishdom: переваги і особливості курсів для бізнесу

Суспільство 09:44, 28.04, 2022

Знання англійської допомагає ефективніше вести бізнес. Працівникам компаній міжнародна мова спілкування дає можливість займати впевнену позицію в переговорах з іноземними партнерами, гідно представляти свою продукцію на міжнародних виставках та вільно працювати з англомовною документацією. Для успішної роботи компанії недостатньо одного співробітника, здатного перекладати тексти зі словником. Для цього потрібні фахівці з якісною лінгвістичною підготовкою.

Кому потрібні корпоративні курси англійської

Спільне вивчення іноземної мови — це ефективний спосіб згуртувати колектив та підвищити кваліфікацію працівників. Організація курсів англійської мови продемонструє зацікавленість керівництва у професійному та особистісному зростанні підлеглих.

Корпоративна англійська в Englishdom: переваги і особливості курсів для бізнесу 1

Корпоративні курси вивчення англійської мови необхідні, якщо:

  • компанія зацікавлена у виході на міжнародний ринок та налагодженні ділових зв’язків за кордоном;
  • є необхідність знизити витрати на послуги сторонніх перекладачів, які залучаються до роботи з документацією, участі у міжнародних виставках, конференціях тощо;
  • компанія часто проводить переговори з іноземними партнерами, результат яких залежить від знання співробітниками специфіки ділового іноземного мовлення;
  • фахівці компанії періодично виїжджають у відрядження за кордон для укладання угод та участі у міжнародних семінарах.

Які плюси корпоративного навчання в Englishdom

Онлайн-школа «Englishdom» спеціально для корпоративних клієнтів пропонує за вигідними цінами удосконалені програми вивчення англійської мови. В арсеналі досвідчених спеціалістів є величезний набір ефективних та доступних навчальних методик, розрахованих на клієнтів з різним рівнем володіння мовою.

Корпоративна англійська в Englishdom має багато переваг, основні з яких:

  • попередній аналіз сфери діяльності та мовних потреб компанії, що дозволяє підібрати оптимальний зміст курсу, набір навчальних посібників та дидактичних матеріалів для занять;
  • зручний графік занять, який не лише не завадить, а й підвищить ефективність робочого процесу;
  • можливість контролювати відвідування занять, слідкувати за виконанням завдань та успішністю працівників з кабінету керівника.

Основна мета викладачів школи «Englishdom» — дати слухачам корпоративного курсу англійської вичерпний обсяг знань, який дозволить опанувати необхідні знання у найкоротші терміни. Щоб досягти таких високих показників та зробити роботу максимально комфортною, Englishdom пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: