fbpx

Кредит онлайн в Україні

Суспільство 11:05, 25.11, 2022

В Україні склалася вкрай важка ситуація, яка дуже впливає на фінансове становище громадян. Ніхто не застрахований від виникнення раптової потреби в грошах, які можуть бути потрібними як на лікування, так і на оплату проживання поза своїм будинком. Звертатися до банківських структур часто незручно, тому що на оформлення документів йде дуже багато дорогоцінного часу.

У такому разі для українців відчиняються двері у світ мікрокредитування.

Мікрокредитування – один із видів мікрофінансування, який полягає у видачі невеликих позик на нагальні потреби. Кредит онлайн відрізняється від банківського кредиту невеликою сумою, як правило, до 1 мінімальної заробітної плати, на невеликий термін. Кредитування в мікрофінансових організаціях має низку переваг та недоліків, з якими необхідно ознайомитися перед тим, як подавати заявку на оформлення кредиту онлайн.

Говорячи про переваги, варто зазначити:

 • Зручний формат співпраці

Клієнти МФО мають можливість оформити мікропозику в режимі онлайн, що передбачає цілодобове обслуговування всередині будь-якого зручного девайсу для клієнта з виходом в Інтернет. Потенційному позичальнику немає потреби відвідувати офіс, спілкуватися безпосередньо із співробітниками організації, а також пояснювати причину бажання оформити позику. Достатньо просто подати заявку на офіційному сайті мікрофінансової організації.

 • Низькі та лояльні вимоги до клієнтів

Мікрофінансові організації відмінно підходять людям з фінансовими проблемами у минулому чи відсутністю офіційного місця роботи. Отримати позику може також студент та пенсіонер, які підходять за рамкою вікових обмежень. Отримати кредит онлайн із поганою кредитною історією також цілком реально, як і покращити її за допомогою своєчасного погашення невеликих позик! Зовсім необов’язково збирати величезні пакети документів, щоб отримати позику, досить просто зайти на сайт та надати свій паспорт громадянина України.

 • Програми лояльності, бонуси та рекламні акції

Якщо ретельно стежити за пропозиціями мікрофінансових організацій, можна помітити, що нові клієнти оформлюють свої перші кредити практично безплатно! Процентна ставка за кредитом не перевищує 0,001 – 0,01%, що робить його практично безвідсотковим. Постійні клієнти отримують бонуси у вигляді знижок на майбутні кредити або збільшення максимальної суми і терміну кредитування.

Недоліків у мікрокредитів також є чимало:

 • Висока процентна ставка
 • Маленькі суми на невеликий термін
 • Штрафні санкції у разі прострочення
 • Ймовірність потрапити до рук шахраїв

Популярність мікрокредитів обумовлена швидкістю та простотою обслуговування. Проте за цими характеристиками можуть ховатися команди шахраїв, які мають на меті оформлення липового кредиту на чуже ім’я. Щоб не потрапити до рук ошуканців, потрібно ретельно перевіряти мікрокредит, який хочете оформити. При знайомстві з інформацією про мікрофінансові організації та їхні фінансові продукти варто звернути увагу на:

 • Чи офіційна реєстрація установи
  Щоб перевірити, достатньо просто ввести назву організації до системи НацБанку. Якщо інформація відсутня, реєстрація установи неофіційна та незаконна.
 • Умови кредитного договору
  В умовах кредитного договору має детально прописуватися графік платежів, умови введення штрафних санкцій у разі прострочення та особливі умови нарахування відсотків та додаткових послуг. Підписувати договір рекомендуємо лише після ретельного ознайомлення. Правила укладання законного кредитного договору можна знайти на офіційному сайті законів України.

Якщо немає часу докладно вивчати ліцензії та документи мікрофінансових організацій, можна скористатися спеціальними платформами для підбору кредитів. Час дуже цінний, тому подібні сервіси працюють автоматично, пропонуючи необхідні фінансові продукти з перевірених МФО.

Сервіс Finpanda.com надає коротку інформацію щодо кожного кредитора та його фінансового продукту. За допомогою такої платформи можна знайти потрібні гроші менш ніж за 5 хвилин!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: