fbpx

Крива стяжка серце крає? Виграй НОВУ від Вертикалі!

Суспільство 19:08, 23.10, 2021

Уперше в Івано-Франківську БК Вертикаль разом з партнером Стяжка ІФ подарують власнику квартири у новобудові якісну ідеально рівну, шумоізолюючу та теплозберігаючу стяжку.

«БК Вертикаль – це якість номер 1. Наші партнери поділяють цей професійний підхід у роботі, і ми забезпечуємо нашим клієнтам сучасне та якісне житло», – говорять у компанії Вертикаль.

«Неодноразово були звернення від клієнтів про незадоволеність якістю виконання робіт з заливання стяжки у деяких новобудовах міста. Клієнти БК Вертикаль не знають цих проблем, адже ми забезпечуємо якість, технологічність та надаємо 5-річну гарантію виконання робіт у квартирах від БК Вертикаль», – розповідає директор Стяжка ІФ Роман Корчак.

Право власності та ключі, ремонт – і ти вже за крок від переїзду у нову квартиру. І тут заходиш перевірити якість ремонту – і серце зупиняється… Крива неохайна стяжка, у квартирі безлад і повне розчарування в якості робіт…

Знайома ситуація? Вище носа!

Будівельна компанія Вертикаль спільно з партнером Стяжка ІФ пропонує рішення, аналогів якому немає.

«Крива стяжка серце крає? Виграй нову від ВЕРТИКАЛІ! Ми покажемо, що таке ЯКІСТЬ № 1. Адже це ВЕРТИКАЛЬ!» – додають у будівельній компанії.

ВСТИГНИ ПОДАТИ ЗАЯВКУ до 30 жовтня!

Переходь за посиланням, щоб взяти участь у розіграші стяжки! 🔥

https://www.youtube.com/watch?v=v_nIUe02U0c

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: