fbpx

Купівля квартири в новобудові: репутація і досвід забудовника мають значення

Суспільство 11:33, 29.01, 2021

Івано-Франківськ – місто, яке постійно будується і розвивається. Новобудови і навіть цілі мікрорайони ростуть просто на очах, і це вирізняє наше місто з-посеред сотень інших. Щодня Івано-Франківськ набуває нового обличчя: стає молодшим, сучаснішим, технологічнішим. Розвитку прагнуть і його мешканці. Атмосфери старих, вже півстолітніх п’ятиповерхівок їм стає замало. Душа прагне простору і світла, затишних нових квартир.

Як же купити квартиру в новобудові і не помилитись?

Так вже повелося: найперше, на що звертають увагу покупці, коли зупиняють свій вибір на тій чи іншій квартирі, – це ціна. Завжди хочеться придбати подешевше. Бо ж на зекономлені кошти можна придбати, наприклад, меблі чи посуд, чи ще якісь корисні речі. А можна їх витратити, скажімо, на ремонт квартири.

Втім, чи завжди низька ціна означає високу якість?

У випадку купівлі житла не завжди. Справа в тому, що ціна квартири в новобудові значною мірою залежить від вартості будівельних матеріалів. Що якісніші будівельні матеріали, то вища їх ціна, а відповідно – дорожчою є квартира. Чи варто говорити, що якість будівельних матеріалів – це насамперед безпека тих, хто проживатиме в оселі, збудованій з цих будматеріалів. Ви готові економити на власній безпеці та безпеці своїх дітей?

Додамо, за низькими цінами інколи ховається недобросовісний забудовник. Спокусившись на дешеву квартиру, насамперед при купівлі житла на стадії будівництва, подекуди можна отримати проблеми зі здачею будинку в експлуатацію, підведенням інженерних мереж, оформленням необхідних документів тощо. Адже занижуючи ціну на житло, забудовник також повинен на чомусь економити. Ну, наприклад, на заробітній платні працівникам, що суттєво впливає на темпи і якість будівництва. Чи, скажімо, не заморочуватись на налагодженні договірних відносин з власниками комунальних мереж та надавачами житлово-комунальних послуг. Мовляв, хай цим переймаються самі покупці.

Не варто забувати і про те, що на світі є іще відверті шахраї. Історія знає чимало випадків, коли компанії-забудовники з неоднозначною репутацією взагалі не здавали будинки в експлуатацію, а вкладені в майбутні квартири гроші покупців зникали разом з власниками компаній.

Відтак доходимо висновку: давня приказка «дешевий сир буває лише в мишоловці» справедлива і для ринку нерухомості і одним з головних чинників, якими варто керуватись при виборі квартири, є насамперед надійність забудовника. Як пересвідчитись у надійності забудовника? Передусім варто переконатись, чи немає у нього проблемних об’єктів: недобудованих або заморожених житлових комплексів; гучних судових справ, кримінальних скандалів тощо. На сьогоднішній день, маючи доступ до інтернету і соцмереж, це не є великою проблемою. Врешті-решт можна проїхатись на будівельний майданчик і на власні очі переконатись, наскільки активно та якісно там відбуваються роботи. Головне ж – варто пам’ятати: фірми-забудовники заробляють свою репутацію насамперед багаторічною сумлінною працею. Афери – прерогатива фірм тимчасових. Надійний девелопер протягом багатьох років будує якісні житлові комплекси і вчасно здає їх в експлуатацію, бо саме від цього залежить довіра людей.

В цьому контексті зауважимо, що компанія blago developer за 18 років успішної роботи на ринку нерухомості всі житлові комплекси здає вчасно та будує якісно.

Також при виборі житла варто звертати увагу ще на цілу низку факторів, покликаних забезпечити ваш майбутній комфорт та безпеку.

Це, зокрема: район, у якому розташовано житловий комплекс (наявність в ньому зелених зон, водойм та місць для відпочинку, транспортне сполучення з центральною частиною міста), наявна інфраструктура як в самому ЖК, так і в зоні пішої доступності (наявність освітніх закладів, закладів торгівлі та громадського харчування, спортивних та ігрових майданчиків, паркінгів та гаражів тощо), строки здачі будинку в експлуатацію при купівлі квартири на стадії будівництва житлового комплексу (наскільки вони є реальними, чи відповідає інтенсивність будівельних робіт заявленим термінам), планування квартири, наявність ремонту та можливостей для перепланування та інші.

Нагадаємо, компанія blago developer пропонує комфортабельні квартири на різні смаки в усіх частинах Івано-Франківська в таких житлових комплексах: Family Plaza, Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Chocolate, Main House, Авторський, Manhattan, Паркова Алея та елітних комплексах Parus, Royal Hall, чи будинок у котеджному містечку Franko River Club.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: