fbpx

Купити авто на аукціоні з США: авто з Америки у 2023 році

Суспільство 11:31, 30.01, 2023

Те, про що ще років десять тому навіть не можна було мріяти, стало реальністю. Якщо раніше покупка авто за кордоном була цілою подією, то завдяки Компанії “Американ Авто” купити авто в Америці можна практично не виходячи з дому. Ця послуга надається під ключ. Що означає повний супровід угоди співробітниками фірми від подання заявки до вручення ключів від транспортного засобу.

Потенційний покупець залишає заявку на сайті компанії, заповнюючи спеціальну форму з контактними даними та параметрами бажаного автомобіля. Там він вказує марку, модель, об’єм двигуна та рік випуску транспортного засобу. Додатково можна позначити колір та величину пробігу. Менеджер на Аукціоні США підбере цілий список транспортних засобів, що відповідають опису, та надасть клієнту на погодження. Ознайомившись із запропонованими варіантами, замовник визначається, яке саме купити авто з Америки.

авто з США на аукціоні

Аукціони США: Копарт, Іншуренс 

У США багато майданчиків із продажу вживаних автомобілів. Тут їх називають аукціонами. За ідеєю це вторинні авторинки. Аукціони поділяються на державні та громадські. Перші відрізняються більш повною та правдивою інформацією про кожен лот, на останніх більше ризику потрапити до шахрайської схеми. Купити авто на аукціоні в США, не знаючи підводного каміння, досить важко. Краще доручити це питання професіоналам із нашої команди.

Можна підібрати авто зі США https://americanavto.com/cars/ на сайті, обрати автомобіль та замовити доставку авто з Америки в Україну.

Компанія “Американ Авто” співпрацює тільки з найбільшими страховими аукціонами Америки – Копарт та Іншуренс, а також лізинговим Майнхайм.

як купити автомобіль в Америці на аукціоні

Автомобілі з США під ключ

Після того як вибір зроблений, клієнту надається інформація, як купити авто в Америці під ключ. З покупцем укладається договір та приймається заставна плата у розмірі 300 $ за участь у торгах. Після закінчення угоди, незалежно від її результату, застава повертається.

Співробітники американської філії перед торгами ретельно перевіряють лот, що купується, і всю інформацію направляють клієнту. У разі позитивного результату торгів клієнт протягом 48 годин оплачує куплений автомобіль, і перед “Американом Авто” постає питання про його доставку в Україну.

як придбати авто з аукціону в США

Автомобіль зі США під ключ: доставка та розмитнення

Співробітники компанії оформляють всі необхідні для розмитнення документи, транспортують машину в порт, де вантажать у контейнер, і морським шляхом відправляють майбутньому власнику. Таким чином, наша компанія допомагає і купити, і доставити авто зі США.

В одеському порту покупку зустрічають представники одеського відділення “Американ Авто”. Вони стежать за розвантаженням транспортного засобу, його переобладнанням під екологічний стандарт Євро 5 та подальшим розмитненням. Слід зазначити, що вартість цих процедур у нашій компанії менша, ніж у конкурентів.

Подальший шлях автомобіля – на спеціалізовану станцію технічного обслуговування компанії “Американавто”. Тут, знову ж таки, за зниженими цінами проведуть повну діагностику купленої машини, замінять розхідники та за необхідності виконають ремонт. Після того як автомобіль розмитнений і технічно справний, його реєструють за місцем прописки власника і ставлять на облік. Новий власник авто отримує ключі.

Підсумовуючи, можна сміливо сказати, що купити автомобіль із США в Україну з компанією https://americanavto.com/ під ключ – це вигідний у всіх сенсах варіант.

машини з США - як купити

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: