fbpx

Курси англійської: чому так важливо пройти навчання разом з викладачем

Суспільство 19:26, 16.10, 2021

Розповідаємо про важливість курсів англійської та які переваги вони дадуть вам в порівнянні з самонавчанням. Головні фішки професійних мовних курсів.

Курси англійської та чому їх не уникнути

Якщо ви хочете опанувати англійську досконало, необхідно або відправитися в англомовних країну і пожити там кілька років, або… піти на курси англійської в хорошу мовну школу, як, наприклад P12. Чому настільки цінні мовні курси і чому самонавчання не допоможе вам досягти високих результатів, розповідаємо в статті.

У чому цінність курсів англійської

Першочергова перевага всіх курсів з вивчення іноземних мов – це наявність чіткого плану і програми. Тобто, професійні викладачі та методисти завчасно складають план, як краще подати знання, щоб студенти могли засвоїти більше і швидше. Адже англійська мова – це не тільки слова. Важливо вивчити також правила граматики, читання, вимови, навчитися сприймати мову на слух, правильно писати і доречно використовувати ідіоми.

Додаткова цінність хороших курсів англійської полягає в наступному:

  • Навчання без зубріння. На занятті ви будете постійно чути і використовувати слова, правила, завдяки чому запам’ятовування відбуватиметься неусвідомлено, без цілеспрямованого зубріння.
  • Можливість отримати живу мовну практику. Будь-який навик ми освоюємо тільки при регулярній практиці. На мовних курсах ви зможете отримувати практику англійської в розмові з викладачем і одногрупниками.
  • Допомога у формуванні правильної вимови мови. Повторюючи за викладачем і слідуючи його рекомендаціям, ви отримаєте шанс повністю позбутися акценту. А це дуже важливо, якщо ви хочете використовувати англійську для професійної сфери.
Курси англійської: чому так важливо пройти навчання разом з викладачем 1

Вивчити англійську з викладачем можна набагато швидше, ніж без нього

Навіть у статті, яку ми писали про вивчення частин тіла на курсах англійської, ми постаралися зробити акцент не тільки на допомогу у вивченні нових слів, але і в запам’ятовуванні правильної вимови. Саме на такому системному підході і будуються всі хороші курси, викладачі яких хочуть допомогти своїм студентам отримати знання швидко і ефективно.

Чому курси ефективні, а самонавчання – ні

Мовні курси організовують навчальний процес замість студента, а тому йому залишається лише приходити на заняття і слідувати вказівкам викладача. Завдяки цьому студент не втрачає свою мотивацію в процесі підготовки самого заняття, як це буває при самонавчанні.

Вивчаючи англійську мову на курсах, ви отримаєте додаткові фактори мотивації:

  • заняття дозволить перейти від звичайних турбот на розважальні теми, які регулярно придумує викладач;
  • ви отримаєте нових знайомих, з якими буде приємно поспілкуватися як англійською, так і рідною мовою;
  • фактор конкуренції також грає роль відмінного мотиватора;
  • поруч з вами будуть люди, які допоможуть відзначити ваш прогрес, виправити помилки, знайти корисні інструменти для більш ефективного навчання англійської мови.

В кінцевому підсумку на курси ви витратите набагато менше часу, але отримаєте набагато більше знань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: