fbpx

Квартири для наших захисників: як у Івано-Франківську забезпечують житлом учасників війни

Суспільство 17:51, 05.10, 2022

З дня заснування будівельна компанія Socium Developer є яскравим прикладом соціально відповідального бізнесу. Зокрема, одне з головних завдань, яке компанія поставила перед собою, – це піклування та допомога соціально незахищеним верствам населення, в тому числі й учасникам бойових дій, адже це ті люди, які, як ніхто інший, заслуговують на затишний дім із комфортними умовами.

«Наша компанія вже ощасливила понад 1000 сімей новим, комфортним та затишним житлом, в тому числі 253 квартири отримали наші воїни та їхні сім’ї».

Соціум Девелопер у Івано-Франківську забезпечують житлом учасників війни

З них 21 сім’ї будівельна компанія Socium Developer вручила ключі від їхньої нової оселі в житловому комплексі «Парковий». В будівельній компанії пишаються тим, що наші захисники проживають саме в ЖК «Парковий».

«Це люди, котрі, не зважаючи ні на що, в один момент покинули свої домівки й стали на захист незалежності України. Для того, щоб наші сім’ї, діти, родина та близькі мали спокійне небо над головами».

Команія Соціум Девелопер будує житло для учаксників війни в Івано-Франківську

Зупинятися на досягнутому, як кажуть в Socium Developer, не збираються, а тільки продовжать допомагати учасникам бойових дій та іншим соціально незахищеним верствам населення отримати таке омріяне власне житло.

«Ми розуміємо та добре усвідомлюємо, що завдяки нашим захисникам у нас є така можливість – розвиватися та будувати комфортне й затишне житло мрії, доступне для кожного! Заради всіх нас вони ризикують власним життям. Вони захищали, захищають та будуть захищати незалежніть й сувернітет України. Наші захисники, як ніхто інший, цього заслуговують. Ми всіма силами підтримуємо кожного нашого воїна. Саме тому продовжуємо свою соціально відповідальну місію, яка для Івано-Франківська уже стала доброю традицією».

Будівельна компанія Socium Developer продовжує працювати та підтримувати економіку України. Об’єднані – значить сильні!! Сайт компанії: https://socium.if.ua/

Соціум Девелопер - квартири в Івано-Франківську

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: