fbpx

Легендарний франківський жебрак "Пане дайте пару копійок" просить допомогти коштами на лікування

Суспільство 07:10, 06.09, 2019

Пан Василь, більш відовий як "Пане дайте пару копійок", який роками збирає гроші на франківській Стометрівці, потребує коштів на лікування.

Відеозвернення до франківців від «Пане дайте пару копійок» розмістив у Фейсбуці блогер і підприємець Ростислав Шпук.

«Дорогі мої, які бачать мене по інтернету, я хочу, аби ви мені помогли гроші переслати на Ростислава Шпука і на його рахунок. Як зможете, скільки зможете, стільки дайте», – просить чоловік.

Увага! Офіційне звернення Канта Франківського, ПанаДайтеПаруКопійок до тямущих і ймущих. Його здоров'я різко погіршилось, і вже другий тиждень його ставить на ноги і на місце богородчанська лікарня – йдеться про місце на нашій Сотці. Інакше центр Франківська втратить свого найбільш надійного постового в своїй сердечній історії. Першу мат.допомогу я вже надав, піддайти ще можна сюдою:5168 7427 0052 4543 Шпук Ростислав

Опубліковано Ростиславом Шпуком Четвер, 5 вересня 2019 р.

Від себе Ростислав Шпук додає, що здоров’я чоловіка різко погіршилось.

«Вже другий тиждень його ставить на ноги і на місце богородчанська лікарня – йдеться про місце на нашій Сотці. Інакше центр Франківська втратить свого найбільш надійного постового в своїй сердечній історії», – написав Шпук.

Гроші на лікування легендарного жебрака можна надсилати на картку:
5168 7427 0052 4543 Шпук Ростислав

Нагадаємо, раніше франківський митець Євген Самборський показав містянам власний проєкт “Ми ті на кого ми чекали”. Одним з експонатів була скульптура “Пане дайте пару копійок”, виконана в людський зріст.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: