fbpx

Ліцеїстка з Надвірнянщини вийшла у національний фінал Міжнародної економічної олімпіади

Суспільство 10:27, 05.07, 2023

1 липня 2023 року у Києві пройшов Національний фінал Міжнародної економічної олімпіади, в якому єдиною представницею Івано-Франківської області була учениця ліцею «Престиж» з Надвірної Вікторія Ковальчук.

“Стати єдиною представницею Івано-Франківської області на Національному фіналі Міжнародної економічної олімпіади – це пошана і гордість не тільки для вас, але і для всього нашого міста. Ваш успіх свідчить про високий рівень підготовки, глибокі знання та розуміння економічних процесів. Ви стали прикладом для інших учнів, показали, що з наполегливістю та працелюбністю можна досягти великих успіхів”, – звернувся до школярки міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

Цьогоріч уперше в Україні на базі Київської Школи Економіки проходить Міжнародна економічна олімпіада від чеського Institute of Economic Education. Співорганізатором заходу є громадська організація Bendukidze Free Market Center.

«Олімпіада складається з чотирьох етапів: шкільний, регіональний, національний і міжнародний тури. Найкращі учні представлятимуть Україну в фіналі в Словаччині разом із представниками ще 16 країн. Усі учні, координатори та навчальні заклади отримують сертифікати про участь в олімпіаді. Учні, які потраплять у топ-30 рейтингу національного етапу олімпіади, отримають до 90% знижки на навчання в Київській Школі Економіки, а автори найкращих есеїd на регіональному етапі отримають шанс поїхати в експедицію до ЄС від Української Академії Лідерства», — повідомили у пресрелізі організатори олімпіади. 

Мета олімпіади — зацікавити підлітків вивченням економіки й виміряти їхній рівень економічної грамотності. Організатори твердять, що для участі в олімпіаді не потрібно навчатися у спеціалізованій школі або класі. Усі учні 10-11 класів (за бажанням — учні ще й 9 класу) або відповідних курсів коледжів можуть перевірити своє економічне мислення.

Серед партнерів олімпіади — SavED, Освіторія, Prometheus та інші.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: