fbpx

Лідери вторинного ринку автозапчастин

Суспільство 13:17, 09.08, 2022

Практично з тих самих пір, як автомобіль перестав бути розкішшю, а став буденністю для громадян пострадянських країн, вони намагаються економити на ремонті свого “залізного коня”. Давайте спробуємо розібратися з тим, продукцію чиєї фірми вони можуть купувати з розрахунком на те, щоб отримати найвищу якість за найменшою ціною.

Найкраще на ринку

Як показує практика, найкращі запчастини пропонують ті фірми, які також є постачальниками комплектуючих для великих автовиробників. Але тут є кілька винятків! Наприклад, фірми Swag і JP Group співпрацюють з Volkswagen, але вторинному ринку пропонують лише перепаковані запчастини від сторонніх китайських, рідше німецьких, англійських, іспанських та фінських фірм. Це своєрідна лотерея – можна купити і хорошу запчастину, і дуже погану. А ось стабільно висока якість гарантують наступні компанії-виробники:

  • TRW, Lemfoerder, Valeo, а також компанія Febi – непогані виробники елементів автомобільної підвіски та гальмівної системи;
  • Koyo, SKF, SNR і не всім відома компанія INA – лідери ринку деталей для навісного обладнання;
  • Bosch, Valeo, Magnetti Marelli, Siemens – трійка відмінних фірм-виробників автомобільної електроніки, електрики та суміжних з електрообладнанням елементів;
  • Mann, Knecht, Cleap, Champion та вже добре багатьом знайомий Bosch – провідні виробники фільтрів;
  • Polcar, Hella, Bosch – пропонують хорошу оптику.

Почитати про всіх виробників автозапчастин завжди можна на Avtopro.ua. У циклі “Виробники” можна знайти статті, присвячені історії фірм, особливості їх товарних груп. Там же можна почитати відгуки покупців, а також знайти повну інформацію про те, як не купити підробку – справжній тренд сучасного ринку автозапчастин. Радимо уважно вивчати відгуки покупців, оскільки вони можуть дати уявлення про експлуатацію конкретної запчастини.

ринок автозапчастин

Не найкращий вибір

На ринку автозапчастин також багато так званих виробників нижньої планки. Ось деякі з найпопулярніших: Krauf, Blue Print, Meyle, Profit, JP Group. З натяжкою до них можна віднести і вже згаданий Polcar, також Ruville і виробників з групи JapanParts. Їхня продукція може бути дуже якісною, а може виявитися дуже поганою – тут вже як пощастить. До того ж продукцію найвідоміших фірм часто підробляють. Водночас згадані фірми пропонують недорогі запчастини середньої якості – саме те, що потрібно автолюбителям з обмеженим бюджетом. 

Остерігайтеся підробок! Їх можна виявити по неякісній обробці металу, сильному запаху гуми, невідповідності між кодами на запчастинах та на наклейках на коробці/поліетиленовій упаковці, а також підробці фірмового дизайну, відсутності гарантії, приховуванні інформації про місце та дату виробництва деталі, неповній комплектації. Найчастіше підробку дуже легко відрізнити від фірмової запчастини. Також не плутайте підробку із виробом, створеним у китайській філії відомого виробника. Наприклад, значну частину деталей Lemfoerder роблять у Китаї, причому ці запчастини гірші від запчастин німецького виробництва (натомість коштують вони на 30-40% дешевше).

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: