fbpx

Лікар-інтерн ІФНМУ переміг на Міжнародному конкурсі молодих вчених у Києві

Суспільство 09:36, 11.03, 2020

Новими науковими здобутками відзначився молодий науковець, лікар-інтерн першого року спеціальності «Ортопедія і травматологія», асистент кафедри анатомії людини ІФНМУ Роман Бігун.

Він став найкращим у наукових змаганнях на щорічній XIII Міжнародній конференції молодих вчених «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», інформує пресслужба ІФНМУ.

Подія відбувалася в Києві, в Інституті геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова НАМН України, і була присвячена пам’яті професора Є. П. Подрушняка. Серед учасників були 10 молодих вчених-конкурсантів з різних регіонів України: Львова, Одеси, Вінниці, Києва та Івано-Франківська.

За умовами дводенного конкурсу, учасників оцінювали за трьома напрямками: оглядовим тематичним рефератом, усними доповідями українською та англійською мовами. Члени журі одностайно віддали найвищу кількість балів за роботу івано-франківського науковця, підготовлену під керівництвом завідувача кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ, професора Вадима Сулими.

Окрім диплома за перше місце та сертифіката переможця конкурсу Романа Бігуна включили до складу української делегації на Світовому конгресі WCO-IOF-ESCEO 2020 в Барселоні (Іспанія).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: