fbpx

Лікарі з Луганщини відкрили в Івано-Франківську медцентр

Суспільство 16:19, 06.10, 2022

Лікувальний заклад  переїхав з Луганської області. Головний офтальмолог Луганщини Вадим Водяник вирішив перевезти і продовжити свій бізнес саме у Франківську, повідомляється на сайті міського голови.

«Ми приїхали на екскурсію, тут ми і залишились. Запропонували мені роботу в Коломийській лікарні, в Центральній міській лікарні міста Івано-Франківська. Почали працювати тут. Дуже гарно зустріли, дуже гарні люди. Оскільки мав свою клініку «Гіппократ» у Сіверодонецьку, вирішив відкрити такий медцентр і тут, не змінювавши назву»,  – розповідає Вадим Водяник.

З клініки у Сіверодонецьку майже все дороговартісне обладнання вивезли окупанти. До Івано-Франківська лікарю вдалося перевезти мізер. Тому «Гіппократ» тут відновлювали майже з нуля. Вадим Водяник каже, що головне – це персонал. Лікар запросив сюди працювати своїх колег із Луганщини. 

«Востаннє я була вдома 24 лютого. Далі поїхали у Дніпро, там працювали, допомагали пораненим у шпиталях. Десь у травні зателефонував Вадим Валерійович і запропонував приїхати до Івано-Франківська. Я працювала і в «Гіппократі» в Сіверодонецьку, і у відділенні Луганської обласної лікарні. Звичайно, що погодилась працювати під керівництвом Вадима Водяника і у Івано-Франківську», – каже лікар-офтальмолог Ірина Мерщанська.

Центр працює за спеціальностями:
•офтальмологія
•дерматологія
•косметологія.

“Понад 20 років ми дбали про ваше здоровʼя в Сіверодонецьку. Проте через війну ми змушені були покинути наше рідне місто. Зараз ми знайшли новий затишний дім — Івано-Франківськ. МЦ “Гіппократ” готовий надавати медичні послуги та ділитись професійним досвідом зі своїми пацієнтами”, – йдеться на сайті клініки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: