fbpx

"Лікарі без кордонів" на Прикарпатті допомагатимуть переселенцям з інвалідністю

Суспільство 20:00, 25.02, 2023

Уповноважений з прав осіб з інвалідністю Івано-Франківської обласної державної адміністрації Микола Макар зустрівся з представниками незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» Аліканте Ельвірою Парафіто та Іваном Дземаном.

Говорили про допомогу внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, потреби осіб з інвалідністю ГО «СЛІД» щодо забезпечення засобами особистої гігієни медичного спрямування, а також про налагодження співпраці, повідомляє Івано-Франківська ОВА.

Представники організації «Лікарі без кордонів» висловили готовність до співпраці та надання допомоги у вирішенні проблем людей із інвалідністю в нашій області. Їхній досвід та знання у галузі медицини та реабілітації можуть бути надзвичайно корисними для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та громадських організацій, які допомагають таким людям.

Також йшлося про пріоритетні питання щодо реабілітації лікування пролежнів у Галицькій КНП, питання доступності центру комплексної реабілітації «Донбас-Прикарпаття», підтримку ВПО з інвалідністю та інконтиненцію.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: