fbpx

Любомир Чорнописький очолив Держгеокадастр на Прикарпатті

Суспільство 14:08, 19.02, 2020
НА ФОТО: Марія Савка і Володимир Чорнописький

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка представила колективу головного управління держгеокадастру в Івано-Франківській області новопризначеного керівника Любомира Чорнописького.

Любомир Чорнописький переміг у відкритому конкурсі та призначений на посаду відновідно до наказу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, повідомляє преслужба Івано-Франківської ОДА.

Любомир Чорнописький очолив Держгеокадастр на Прикарпатті 1

«Вважаю, що керівниками в управліннях Держгеокадастру повинні ставати особистості, які мають профільну освіту, пройшли ті професійні сходинки роботи із земельними питаннями та мають необхідний досвід й знання цієї служби зсередини. Переконана, що це саме такий управлінець», – зауважила Марія Савка.

Посадовець розповіла, що Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру доручені надзвичайно важиві питання напередодні актуальних законодавчих рішень щодо обігу земель сільськогосподарського призначення та відкриття земельного ринку, які ставлять нові пріоритети, над якими потрібно працювати.

Акцентувалася увага на виділенні земельних ділянок воїнам АТО/ООС, наданні якісних послуг головним управлінням держгеокадастру в Івано-Франківській області та роботі земельної інспекції.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: