fbpx

Лисецька лікарня стала клінічною базою ІФНМУ - розвиває хірургію

Здоров'я 14:55, 04.10, 2022

У лікарні Лисецької громади відбувся день відкритих дверей. Зустріч серед інших відвідали представники Івано-Франківського національного медичного університету – лікарня є клінічною базою університету.

“Ми поновили угоду з Лисецькою лікарнею – університет зайшов в лікарню. І лікарня вже є клінічною базою університету. Ця співпраця буде доброю з тієї точки зору, що пацієнт зможе на місці отримати потужну консультативну допомогу. Ректор сказав, що він готовий розширити перелік кафедр, окрім хірургії. Потрібна неврологія? Буде неврологія. Чи рентгенологи. Ми думаємо, що така співпраця буде притягувати пацієнтів”, – зазначив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи ІФНМУ Тарас Кобрин.

В лікарні розвивають хірургію. Оснащення хірургічного відділу і операційної відзначив професор ІФНМУ Михайло Гончар. “Це таке оснащення, що дозволяє робити будь-яку операцію на черевній порожнині, – каже він. – У відділі вже роблять діагностичні лапароскопії. Ми зробили кілька важких холецистотомій. Лапароскопом ми дренуємо черевні порожнини. Впроваджуємо нові методи лікування. І маємо в тому поступ”.

Лисецька лікарня стала клінічною базою ІФНМУ - розвиває хірургію 1
Голова Лисецької громади, директор Лисецької ЦРЛ та професори ІФНМУ на дні відкритих дверей у медзакладі

Також адміністрація лікувального закладу провела для гостей та колег-медиків екскурсію оновленою лікарнею, де зараз йде завершення реконструкції недіючого приміщення старої поліклініки під нове геріатричне відділення, інформує пресслужба вишу.

Гості мали змогу особисто побачити зміни, через які проходить медзаклад після адміністративної та медичної реформ, намагаючись стати конкурентоспроможним надавачем медичних послуг. Нагадаємо, що до адміністративно-територіальної реформи лікарня обслуговувала чи не увесь колишній Тисменицький район як центральна районна, а нині – перебуває на утриманні Лисецької селищної ради. 

Керівники відділень Лисецької лікарні ознайомили з переліком медичних послуг, які може отримати пацієнт з будь-якої громади Прикарпаття.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: