fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Людей, які скаржилися на вирубку, не існує, а всі документи в порядку: Кутський лісгосп вважає перевірку екоінспекції замовною, а штраф незаконним

Людей, які скаржилися на вирубку, не існує, а всі документи в порядку: Кутський лісгосп вважає перевірку екоінспекції замовною, а штраф незаконним

Суспільство 20:38, 07.02, 2020

Державне підприємство «Кутське лісове господарство» надіслало у Державну екологічну інспекцію Карпатського округу заперечення на висновок перевірки, після якої екоінспекція нарахувала майже 600 тисяч гривень збитків.

Як інформував КУРС, екоінспекція  Карпатського округу нарахувала 593 611 гривень збитків за результатами позапланової перевірки, проведеної на території Кутського лісгоспу. Такий розмір шкоди, начебто нанесеної довкіллю внаслідок незаконних рубок дерев загальною кубомасою 212,76 м³. У пресслужбі екоінспекції повідомили, що перевірку провели на підставі звернення громадян та наказу Державної екологічної інспекції України.

Керівництво лісгоспу доводить, що ДП «Кутське лісове господарство» погодило план заходів з поліпшення санітарного стану лісів з Управлінням екології та природних ресурсів при Івано-Франківській ОДА та розглянуло ці заходи на науково-технічній раді. При цьому лісівники не порушили чинне законодавство про природно-заповідний фонд. Свою позицію лісівники підтверджують відповідними документами, зокрема лісорубними квитками.

«Відображення в Акті перевірки порушень відносно відсутності лімітів та дозволів, на наше переконання, свідчить про те, що окремі представники екологічної інспекції виконують чиїсь вказівки по упередженому ставленню до підприємства. Дані факти проявлялись вже неодноразово в 2019 році», – йдеться в запереченні.

Також встановлено, що громадян, які зазначені в скарзі екоінспекції, просто не існує. Про це свідчать довідки з Соколівської сільської ради, а громада не має претензій до лісгоспу.

Кутський лісгосп не погоджується з висновками перевірки, вважає підстави для неї сфабрикованими заради виконання чийогось замовлення та буде їх оскаржувати у судах.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: