fbpx

Люди не вірять своїм очам. Причина всьому - малоповерхівки!

Суспільство 10:15, 14.08, 2023

Малоповерхівки – це про комфортне життя людини.

Звісно ж, збудувати хмарочос може бути фінансово цікавіше, адже навіть на невеликій площі землі можна реалізувати набагато більше квартир, якщо будинок росте вгору. Та, на думку сучасних урбаністів та архітекторів, головну роль у містобудуванні відіграє людина та її комфорт, а вже потім – будинки.

Цієї філософії вже довший час дотримуються у Європі. Візьмемо, до прикладу, столицю Франції – Париж. Практично з кожного куточка міста відкривається чудовий вигляд на Ейфелеву вежу, адже будівлі, в переважній більшості, сягають не більше як 9 поверхів. 

Будівельна компанія VAMBUD – перша, хто почав будувати малоповерхові комплекси в Івано-Франківську. 

Малоповерхові житлові комлекси Вамбуд в Івано-Франківську

Чим такі особливі малоповерхівки VAMBUD? 

Більше простору

Якщо зайти на територію вже зданого в експлуатацію ЖК Клубне Містечко 12, то вас вразить відчуття простору! Між будинками дотримана дистанція в 12 метрів. Так мешканцям не доведеться постійно зашторювати вікна, прагнучи до приватності. Про це вже подбав забудовник. І сонячного світла попадає в рази більше, аніж в типових “мурашниках”.

Комфорт та інклюзивність

Уявіть, скільки часу потрібно очікувати, щоб ліфт спустився з 18-го поверху. А якщо на нього вже хтось чекає, ліфт буде забитим й очікування знову збільшується. А як у малоповерхівках? Лічені секунди – й ліфт на місці. 

Двори без авто

Двір – це місце відпочинку й дитячого сміху. Саме тому в серці кожного житлового комплексу розміщені відпочинкові зони, місця для барбекю та сучасні дитячі майданчики. А для авто передбачені паркінги. Наприклад, у Клубному містечку 12 побудовано перший в Івано-Франківську багаторівневий окремо стоячий паркінг й передбачені спеціальні гостьові паркомісця.

Спільнота однодумців

Погодьтесь, все частіше трапляються ситуації, коли люди, живучи в одному підʼїзді, між собою абсолютно не знайомі. Переосмислення ролі людини в місті вплинуло і на проєктування загального простору. Сучасне житло має об’єднувати, знайомити, створювати атмосферу для спілкування й давати відчуття клубності. Тому проєктувальники VAMBUD приділяють особливу увагу просторам загального користування. 

квартал краківський малоповерховий комплекс вамбуд

Естетика й довговічність

Малоповерхові комплекси VAMBUD – Долішній, WAWEL, Клубне містечко 12 – створені у добре впізнаваному стилі лофт. Окрім сучасного вигляду, фасад будинків має ще одну вагому перевагу – таке оздоблення є довговічним, воно не вигорає на сонці й навіть через роки виглядає як новеньке!

жк долішній малоповерхівка вамбуд

Обираючи житло у малоповерхівці, ви обираєте простір, комфорт та затишок! Ознайомтеся детальніше з малоповерховими комплексами в Івано-Франківську на сайті VAMBUD.

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: