fbpx

Магістрам ІФНТУНГ вручили дипломи

Суспільство 17:52, 27.12, 2019

163 випускники ІФНТУНГ, які навчалися за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування», «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та «Філологія, переклад» урочисто отримали дипломи магістрів.

Магістрів та викладачів університету привітали заступники голови облдержадміністрації Дмитро Романюк та Світлана Онищук, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, голова обласної ради Олександр Сич, директор інституту гуманітарної підготовки та державного управління, професор Дмитро Дзвінчук, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Магістрам ІФНТУНГ вручили дипломи 1

Дмитро Романюк наголосив, що система державного управління потребує фахових та високопрофесійних кадрів.

“Переконаний, що професіоналізація державної служби необхідна для підвищення ефективності роботи органів влади. Ми пишаємося, що на Прикарпатті є такий університет, який готує успішних, досвідчених і професійних молодих фахівців”, – сказав Романюк.

Також посадовець зауважив, що для облдержадміністрації надзвичайно важливо залучати до керівництва молодих спеціалістів, які будуть здатні працювати на результат та підвищувати ефективність управлінських процесів в нашій країні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: