fbpx

Майже пів сотні переселенців прийняв реколекційний будинок УГКЦ на Надвірнянщині

Суспільство 17:05, 22.03, 2022

Вимушених переселенців на Прикарпатті прийняв реколекційний будинок УГКЦ в селі Заріччя Надвірнянського району.

Допомогу людям, які рятуються від війни, надає Церква. Споруди Івано-Франківської архієпархії УГКЦ використовують для надання тимчасового прихистку переселенцям.

Спочатку декілька сімей з дітьми поселилися в Надвірнянському районі, у селі Заріччя. Там, при греко-католицькій парафії Різдва Пресвятої Богородиці, працює катехитично-реколекційний будинок свв. Кирила і Методія. Сьогодні там перебуває понад 44 осіб з Харківської та Київської областей.

Майже пів сотні переселенців прийняв реколекційний будинок УГКЦ на Надвірнянщині 1

Щоби всі вони мали належні умови проживання, волонтери Архієпархіального координаційного антикризового центру регулярно передають туди продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни та одяг.

Словами вдячності поділився один із вимушених переселенців, розповівши про те, що його сім’ї, на щастя, вдалося врятуватися.

«Ми тікали і не знали, куди податися. Сьогодні неймовірно вдячні церкві, яка нас прихистила. Наші діти тут в безпеці, вони більше не плачуть. Тут всі приязні, ми отримуємо волонтерську допомогу, основні продукти харчування. Разом готуємо і спільними зусиллями наводимо лад. Незнайомці перебувають в діалозі між собою і в таких непростих обставинах залишаються людьми», – розповів Павло.

Майже пів сотні переселенців прийняв реколекційний будинок УГКЦ на Надвірнянщині 2

Пригадуємо, що з моменту війни росії в Україні Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ віддала всі придатні для житла будівлі для поселення тимчасово переміщених осіб. Станом на сьогодні адмінбудівлі Архієпархії та приміщення, які надали парафіяни, вже дали прихисток для майже 1400 вимушено переселених осіб.

Майже пів сотні переселенців прийняв реколекційний будинок УГКЦ на Надвірнянщині 3

Близько 500 осіб з вимушено переселених забезпечуються безкоштовним триразовим харчуванням, інформує департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: