fbpx

Малозабезпечені студенти з ПНУ зможуть отримати стипендії від фундації Лозинських зі США

Суспільство 12:28, 21.06, 2019

Десять малозабезпечених студентів ПНУ отримуватимуть від фундації Лозинських (США) по 500 доларів на рік, а автор найкращої магістерської роботи – 1000 доларів.

Договір про надання благодійної допомоги університету ректор ПНУ імені Стефаника Ігор Цепенда підписав з головою Фундації Лозинських (США) Богданом Чабаном

Малозабезпечені студенти з ПНУ зможуть отримати стипендії від фундації Лозинських зі США 1

Відповідно до умов Договору студенти університету, які належать до категорії малозабезпечених родин, з 2019-2020 нового навчального року отримуватимуть стипендії від Фундації Лозинських (США), інформує пресслужба ПНУ.

Такі стипендії буде призначено 10 студентам. Їх сума становитиме 500$ на рік (у гривневому еквіваленті) для кожного. Кожен із претендентів на отримання стипендії має пройти відповідний конкурс.

Також Фундація Лозинських призначила одну стипендію в розмірі 1000$ (у гривневому еквіваленті) на рік за найкращу магістерську роботу.

Під час розмови ректор університету Ігор Цепенда подякував Голові Фундації Лозинських Богдану Чабану за таку підтримку українського студентства.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: