fbpx

Піару забагато не буває: Марцінків пішов у Clubhouse

Суспільство 17:21, 02.03, 2021

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зареєструвався у ще одній соціальній мережі Clubhouse (Клабхаус) та кличе франківців приєднуватися.

Марцінків створить свою “кімнату” для першої дискусії вже у четвер-п’ятницю цього тижня. Про це він повідомив під час онлайн-брифінгу у фейсбуці.

“Тому що треба бути сучасним. І я думаю, що в Клабхаусі ми якраз будемо спілкуватися і говорити про ті теми розвитку міста Івано-Франківська… Адже ця мережа навіть в такий час, коли ми не можемо зібрати повний зал, дозволить нам спілкуватися по наболілих проблемах міста Івано-Франківська. І, будь ласка, приєднуйтеся також до Клабхаусу”, – закликав Марцінків.

Піару забагато не буває: Марцінків пішов у Clubhouse 1

Міський голова Івано-Франківська має акаунти практично в усіх популярних соцмережах: Facebook, Telegram, Viber, Instagram, YouTube. Він активно рекламує свої майданчики навіть на білбордах у місті. Адмініструванням та наповненням цих сторінок різноманітним контентом займаються працівники патронатної служби міського голови, яка утримується коштами бюджету. Також Марцінків і його команда роками активно рекламується в місцевих медіа, на що витрачаються мільйони з бюджету громади.

Довідка:
Clubhouse – американський додаток, який з’явився в 2020 році. Це соціальна мережа, в якій можна спілкуватися тільки у голосовому режимі. Поки що реєструватися у мережі можуть лише користувачі IРhone. На платформі Android Clubhouse ще не працює. Щоб потрапити в Clubhouse, потрібен інвайт – запрошення від іншого користувача.

У своїй стрічці ви будете бачити список кімнат і клубів, де спілкуються люди, на яких ви підписалися. Ви можете створити свою власну тематичну кімнату або увійти в чужу кімнату як слухач.

Якщо захочете вступити в розмову, потрібно буде “підняти руку” – для цього є спеціальний значок.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: