fbpx

Марцінків проінспектував дитячу поліклініку на Тичини

Здоров'я 19:52, 05.03, 2020

Сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в рамках програми «медичний четвер» відвідав міську дитячу поліклініку на вулиці Тичини.

Очільник міста разом із чиновниками перевірили готовність поліклініки до другого етапу медичної реформи, адже тут, крім прийому дітей, надають багато вторинної медико-санітарної допомоги, інформує пресслужба мера.

Начальник управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко підкреслила, що дитяча поліклініка – заклад пріоритетний. Адже тут проводяться усі необхідні лабораторні та інструментальні обстеження.

«Ми спрямовуємо свої зусилля на те, щоб заклад розвивався і тут був весь комплекс необхідних послуг для наших дітей, щоб вони отримували всю необхідну допомогу. Напрацьовується багато змін до створення відділення власне відновного лікування і для цього закуповується нове обладнання», – говорить Марія Бойко.

Марцінків проінспектував дитячу поліклініку на Тичини 1

Надзвичайно велике навантаження на лікарів відзначає директор Центру первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

«На місто фактично може бути лише по 2 дитячих спеціалістів, тоді як дорослих може бути 10, – каже Савчук. – Звісно, дитяча поліклініка не в такому матеріально-технічному становищі, в якому ми би хотіли її бачити. Але з 6 її філіалів по місту є уже капітально відремонтовані. Хоча деякі (як-от відділення на Пасічній) ще потребують серйозного ремонту. Цього року ми плануємо здійснити в міській поліклініці ремонт блоку хірургічного відділення, а також поновити матеріально-технічну базу в реабілітації. Уже закуповуємо для цього допоміжні засоби».

Марцінків проінспектував дитячу поліклініку на Тичини 2

Міський голова зауважив, що проблем ще багато, але важливо, що збережено хороший колектив та є необхідне обладнання.

«Продовжуємо акцію «медичний четвер», що покликана готувати медичні заклади до реформи і підвищувати якість надання медпослуг. Думаємо про те, як зберегти лікарів та сформовану систему в цілому. Прийняли рішення щодо ремонтних робіт у педіатричних відділеннях по районах», – зазначив Руслан Марцінків.

Марцінків проінспектував дитячу поліклініку на Тичини 3
Марцінків проінспектував дитячу поліклініку на Тичини 4
Марцінків проінспектував дитячу поліклініку на Тичини 5

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: