fbpx

Матеївецька ОТГ відремонтувала дзвіницю за гроші, які виграла на конкурсі

Суспільство 17:07, 04.09, 2019

Матеївецька об’єднана територіальна громада виграла проєкт на конкурсі ініціатив карпатських громад зі збереження та відновлення історико-культурної спадщини. На його реалізацію виділено 250 тисяч гривень.

НА ФОТО: Голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук

За ці кошти в селі Замулинці відремонтували дзвіницю та здійснили благоустрій церковного подвір’я. Проєкт підготували фахівці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Про це повідомив голова територіальної громади Петро Книшук.

«Спільно з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття написали проєкт з відновлення дзвіниці та подвір’я церкви «Перенесення мощей святого Миколая», що у Замулинцях. Храм було збудовано ще у 1839 році. Храм є живою історією села Замулинці та візитівкою усієї територіальної громади. У 2017 році під час повені дах дзвіниці було сильно пошкоджено, будівля перебувала в аварійному стані. З огляду на це ми прийняли рішення підготувати проєкт, а за виграні кошти здійснити ремонтні роботи. Проєкт здобув перемогу, а обласною радою виділено 250 тис. гривень. На території храму було здійснено цілий комплекс робіт. Зокрема, проведено капітальний ремонт даху дзвіниці, здійснено роботи з відновлення каплички, благоустрою території, а також облаштування квітників. Ми відновили нашу святиню», – говорить Петро Книшук.

Виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей наголосив, що Матеївецька об’єднана територіальна громада є однією з найуспішніших ОТГ із написання та реалізації проєктів. За його словами, тільки за два роки існування громади в ОТГ вже реалізовано понад 100 проєктів.

«Проєктна діяльність – це можливість залучення додаткового фінансового ресурсу для розвитку ОТГ, а також можливість вирішення нагальних проблем. У Матеївецькій ОТГ активно використовують нову управлінську технологію – проєктний менеджмент», – сказав він.

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття також виготовила проморолик  про реалізований проєкт. Відеороботу представлять громадськості вже наступного тижня у соціальних медіа та в місцевих засобах масової інформації.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: