fbpx

МАУ відмовилася від рейсів з Франківська в Аліканте та Валенсію

Суспільство 11:28, 18.04, 2021

Державіаслужба України 16 квітня анулювала права авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» на три міжнародних маршрути з Івано-Франківська та Вінниці. Про це йдеться в наказі №613, підписаним головою Державіаслужби Олександром Більчуком.

Судячи з документа, від прав МАУ відмовилася добровільно. Вона могла літати з Івано-Франківська в Аліканте (Іспанія) до чотирьох разів на тиждень, з Івано-Франківська до Валенсії (Італія) і з Вінниці до Варшави (Польща) по три рази на тиждень, пише “Аvianews”.

Однак авіаперевізник понад рік не використовував ці рейси. Зберігши права на ці маршрути, МАУ могла зіткнутися з погіршенням своїх позицій при участі в конкурсі на отримання прав на інші напрямки.

Це пов’язано з тим, що при виборі кращої заявки серед авіакомпаній Державіаслужба враховує, як вони використовують раніше отримані права. Цей критерій займає третину з усіх балів, які можна отримати на конкурсі.

У зв’язку з цим авіакомпанії поступово позбавляються від прав на неліквідні маршрути, польоти за якими вони не виконують або не планують виконувати найближчим часом.

На авіарейси в Іспанію і Польщу кілька років тому зняті всі обмеження за кількістю вильотів і авіакомпаній. Таким чином, при необхідності будь-яка українська авіакомпанія може отримати права на польоти в ці держави в необмеженій кількості.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: