fbpx

Медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ узгодили діяльність під час карантину

Суспільство 15:51, 27.04, 2020

Медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ продовжують шукати шляхи для здійснення покликання і служби Церкви на користь хворих. Так, медичні капелани Івано-Франківської архиєпархії провели Zoom-конференцію, під час якої кожен із душпастирів поділився досвідом служіння в умовах карантину, звернувши увагу як на нові виклики, так і на можливості.

Учасники конференції погодили розробити текст оголошення, яке розмістити в усіх відділеннях медзакладів, про можливість отримати повний відпуст, що його надала, з благословення Папи, Апостольська пенітенціарія. Цей інформаційний бюлетень стане в пригоді не тільки хворим, але й лікарям, які хотіли б приступити до Таїнства Покаяння. В ньому також обов’язково буде вказаний номер телефону відповідального капелана для можливості душпастирської розмови, інформує пресслужба УГКЦ.

«Однією із проблем пандемії є стигматизація суспільства, де хворі на COVID-19 залишаються на марґінесі, часто почуваються відкиненими», – каже голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман.

Тому під час онлайн-конференції капелани висловили свої бачення, як подолати зазначені негативні прояви.

З метою кращої координації служіння медичних капеланів зустрічі в режимі онлайн вирішили проводити щотижнево.

Сьогодні в Івано-Франківській архиєпархії служать тридцять п’ять медичних капеланів, які душпастирюють в тридцяти восьми медустановах. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: