fbpx

Медикам швидкої у Франківську щодня доставлятимуть обіди з Urban Space 100

Суспільство 15:38, 15.05, 2020

80 обідів кожного дня для медиків швидкої допомоги оплачуватиме Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19.

Станом на 15 травня Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 зібрав вже понад 6 млн гривень. Кошти спрямовувались на забезпечення засобами індивідуального захисту медпрацівників у лікарнях міста та області. Додатковим напрямом також було забезпечення продуктовими кошиками незахищених верств населення.

Та з послабленням карантинних заходів фонд приймає рішення змінити напрям роботи та зосередитись на підтримці духу тих, хто залишається “на передовій” – бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги 103.

“Держава прийняла рішення послабити карантинні заходи у містах. Ми бачимо, що ситуація вже трохи вирівнялась і потреби в ЗІЗах покриті іншими джерелами фінансування, зокрема є й державна допомога. Тож відтепер напрям забезпечення ЗІЗами Антикризового фонду працюватиме дещо на менших обертах. Ми продовжуємо тримати руку на пульсі і, за потреби, готові в будь-який момент відновити повну потужність роботи”, – інформують на офіційних джерелах фонду.

Допомога лікарям і надалі залишається актуальною, тому команда фонду вирішила підтримати моральний дух тих, хто продовжує працювати в посиленому режимі, це бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги 103. В умовах протидії коронавірусу медики працюють вахтовим методом, інколи по 2-3 зміни поспіль, не маючи змоги повноцінно харчуватись. Потреба спричинена також низьким рівнем заробітних плат медперсоналу.

“Суспільство вже потрохи “видихає”, а  медики не можуть собі цього дозволити. Тому дуже важливо підтримувати їх, адже боротьба не закінчується. Як показав попередній досвід, забезпечення певного харчування від волонтерів та підприємців піднімає бойовий дух і медики не відчувають себе покинутими”, – йдеться у повідомленні.

Тож фонд щодня забезпечуватиме обідами медиків, які продовжують працювати в складних умовах. Починаючи від 14 травня впродовж місяця громадський ресторан Urban Space 100 щоденно передаватиме до підстанцій швидкої допомоги 80 обідів. За кошти Антикризового фонду будуть закуплені продукти та оплачено роботу кухарів. Громадський ресторан надає все необхідне під потреби ініціативи та не отримуватиме з цього прибутку.

Представники Антикризового фонду у боротьбі з COVID-19 висловлюють вдячність за спільну роботу та довіру всім ініціативам і волонтерам.

А також заохочують усіх небайдужих приєднатись, зробивши свій внесок за посиланням: https://bit.ly/2wG7Vgk

або за реквізитами:
Одержувач: БО “Благодійний фонд “Тепле Місто”, код ЄДРПОУ / ІПН 39377102
Номер рахунку UA743365030000026000303995927
Банк одержувача: АТ “Ощадбанк” МФО 336503
Призначення платежу: благодійний внесок

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: