fbpx

Медики-атовці вимагають відкритого конкурсу на посаду очільника Обласної дитячої лікарні

Суспільство 13:15, 22.01, 2020

28 січня відбудеться перше засідання постійно діючої конкурсної комісії з обрання генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Одним із кандидатів для участі в конкурсі є лікар-хірург, учасник бойових дій Михайло Глагович.

Журналістам стало відомо, що його хочуть не допустити до конкурсу, натомість посаду має посісти «своя» людина, пише Репортер.

Журналісти дізналися, що 3 січня було перше засідання комісії з розгляду документів кандидатів на посаду гендиректора перинатального центру. Це засідання відбулося в закритому режимі без оприлюднення протоколу. Тож є велика ймовірність, що історія може повторитися.

Свою підтримку Михайлу Глаговичу висловили члени громадського об’єднання «Медики АТО Івано-Франківщини». Вони дали рекомендаційний лист на його підтримку.

«Михайло Глагович був завідувачем хірургічного відділення ІФ ОДКЛ з 2010 по 2018 рр., – йдеться в листі. – За час його керівництва відділення стало найкомфортнішим для перебування хворих дітей з батьками, значно покращилися показники результатів лікування, впровадились в практику використання новітніх методів малоінвазивної хірургії та інших. На даний момент Михайло Глагович проходить курси спеціалізації з організації і управління охороною здоров’я на базі Національної медичної академії післядипломної освіти лікарів ім. П. Л. Шупика, де розглядаються та вивчаються нові підходи до організації охорони здоров’я в умовах медичної реформи.

Хочемо зазначити, що за наявною в нас інформацією наразі готується привід для недопущення Михайла Глаговича до конкурсу.

Тому звертаємось до всіх уповноважених осіб з вимогою проводити засідання конкурсної комісії чесно, відкрито, із залученням ЗМІ, оприлюдненням аргументованих протоколів засідання з подальшим оприлюдненням на офіційному сайті, згідно з усіма вимогами чинного законодавства України».

Медики-атовці вимагають відкритого конкурсу на посаду очільника Обласної дитячої лікарні 1
Михайло Глагович праворуч

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: