fbpx

Медики Івано-Франківської ЦМКЛ перерахували на ЗСУ понад пів мільйона гривень

Суспільство 16:17, 24.08, 2022

Медичні працівники Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні 24 лютого прийняли рішення про перерахунок денної ставки заробітної плати на потреби ЗСУ та за пів року перерахували 513300 грн.

З перших днів війни адміністрація лікарні з розумінням поставились до потреб медиків, що опинились серед числа ВПО, та допомогли з житлом та роботою. Колектив ЦМКЛ радо зустрів колег, що приєднались до нашої медичної команди. 15 осіб було працевлаштовано в лікарні з початку повномасштабної війни., інформує пресслужжа ЦМКЛ.

З 24 лютого лікарня отримує  благодійну та гуманітарну допомогу:

  • медикаменти та матеріали (на суму 2,06 млн грн від українських, польських, німецьких та румунських організацій);
  • обладнання (на суму 1,7 млн грн від польських, чеських, німецьких організацій).

Також половину отриманої допомоги лікарня передає військовим, медичним закладам, що перебувають біля зон бойових дій. Два автомобілі ЦМКЛ передала військовим медикам.

В лікарні лікуються особи з-поміж ВПО, 350 з них уклали декларації з нашими сімейними лікарями, ще приблизно 1000 осіб отримали амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу в ЦМКЛ. Також у ЦМКЛ і було проліковано 140 військових.

«До нас приїжджають та допомагають лікарі-колеги з інших країн, громадські організації та благодійники систематично підтримують наші відділення. Ми продовжуємо спільну роботу з міжнародними партнерами задля розвитку нових проєктів та ініціатив, залучення додаткових коштів. Приміщення медзакладу ремонтуються, облаштовуються нові палати, закуповується сучасне обладнання. ЦМКЛ розвивається та розширює спектр медичних послуг на основі потреб наших пацієнтів та відвідувачів!», – зазначається в повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: