fbpx

Медики Калуської райлікарні висунули вимоги до влади - погрожують відмовитися лікувати хворих на Covid-19

Суспільство 09:44, 04.04, 2020

Працівники Калуської районної лікарні на вулиці Каракая написали лист до органів місцевої, обласної та вищих органів виконавчої влади з проханням внести заклад до списку опорних лікарень з надання медичної допомоги хворим коронавірусною інфекцією.

Звернення адресували голові Калуської РДА Жанні Табанець, голові Калуської районної ради Віктору Гільтайчуку, в. о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ірині Кобельській, міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову, прем’єру-міністру України Денису Шмигалю, повідомила в соцмережі Aліна Німак, інформують “Вікна”

Сьогодні ми провели збори трудового колективу,на яких персонал висунув перелік вимог для подальшої роботи в закладі!!Із…

Опубліковано Alina Nimak Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.

В листі йде мова про те, що на базі Калуської районної лікарні інфекційного відділення розгорнуто 120 ліжок інфекційного профілю. В цих умовах працю медиків лікарні без перебільшення можна назвати свідченням трудового героїзму та високим служінням професійному обов’язку. В результаті того, що медзаклад не внесли до списку лікарень, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, медичні працівники позбавляються оплати праці до 300% від посадового окладу та безкоштовного лікування у випадку інфікування.

Трудовий колектив лікарні вимагає протягом 5 (п’яти) календарних днів — до 7 квітня — вирішити наступні питання:

— оплати праці та безкоштовного лікування медичних працівників у випадку зараження короновірусною інфекцією;
— на 100% забезпечити працівників засобами індивідуального захисту;
— забезпечити лікарню тест-системами для 100% тестування медичних працівників.

У разі невиконання медики відмовлятимуться надавати допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, оскільки це суперечить Закону «Про оплату праці», «Охорону праці» та суперечить посадовій інструкції, в якій вказано, що працівник може відмовитися від виконання професійних обов’язків, якщо це загрожує здоров’ю і життю працівника.

Як писав КУРС, керівництво ІФ ОДА обіцяє, що з Калуською ЦРЛ підпишуть окрему угоду на лікування пацієнтів з COVID-19.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: