fbpx

Механізми, особливості конструкції та параметри вибору дитячих ліжок

Суспільство 18:33, 04.10, 2022

Народження малюка – це хвилююча подія, яка перевертає життя молодих батьків з ніг на голову. З’являється величезна кількість додаткових турбот, а також роботи, яку доводиться комусь виконувати, незважаючи на обмежену кількість часу. Суттєво погіршити ситуацію можуть захворювання дитини, а також нестабільність нервової системи, що дуже часто трапляється з немовлятами. Коліки або нервові перенапруження можуть провокувати частий плач дитини. Щоб спростити життя батькам, створені спеціальної дитячі ліжечка з великою кількістю функцій. Деякі з них поєднують у собі люльку та гойдалку, а також ліжечко. Завдяки цьому вдається не просто організувати зручне місце для сну дитини, але й для того, щоб її заколихати.

Механізми, особливості конструкції та параметри вибору дитячих ліжок 1

Різновиди та типи конструкцій дитячих ліжок

Обираючи ліжечко, звертають увагу на матеріали, з яких його виготовлено. Одними з найбільш популярних можна вважати дерев’яні, металеві та пластикові вироби. Дерев’яні ліжечка одні з найкращих через екологічність дерева та можливість вибору варіантів дизайну. Завдяки знімній стінці ложе дитини можна підсунути до батьківського ліжка під час грудного годування та догляду за малюком. Отже, не доведеться вставати декілька разів за ніч, щоб взяти на руки дитину та погодувати її.

Деякі ліжечка доповнені маятниковою системою, яка дозволяє колихати дитину. Це прискорить засинання малюка, а також покращить відпочинок та спростить роботу батьків. Влітку актуальні ліжечка зі спеціальними штативами для балдахінів. Він не лише прикрашає дитячу кімнату, але й має функціональне значення, не дозволяючи комахам потрапляти в зону ліжечка малюка та заважати йому спати. Маленькі діти, віком 3-6 місяців, безперестану рухаються у своєму ліжку. Щоб запобігти різноманітним травмам, використовують спеціальні захисні м’які накладки, які прив’язують до поверхні ліжка.

Механізми, особливості конструкції та параметри вибору дитячих ліжок 2

Параметри вибору дитячого ліжка для немовляти

Зараз у продажу є чимало металевих моделей, які також багатофункціональні.

Фактори, які впливають на вибір дитячого ліжка:

  • Обираючи ліжечко для дитини, враховують площу кімнати, а також стилістику приміщення. Якщо кімната у класичному стилі, то кращим вибором буде стандартне ліжечко з дерева, з маятниковим механізмом.
  • Для сучасних батьків, які звикли до комфорту та багатофункціональності, спеціально створені ліжечка на колесах, які можуть слугувати до шести місяців. Вони одночасно представляють собою ліжечко та люльку, яка може гойдати малюка.
  • Для практичних батьків створені багатофункціональні ліжка-трансформери, які здатні змінювати не лише свій зовнішній вигляд, але й розмір. Таким чином, вдасться придбати сучасне ліжко, яке може слугувати дитині до 10 років.

До багатофункціональних ліжок-трансформерів можна придбати полички або пенали, що трансформують звичайну спальню у зону для активної гри та відпочинку з друзями.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: