fbpx

Менше пасажирів, більше автобусів: на Франківщині посилюють контроль за епідбезпекою в транспорті

Суспільство 16:35, 17.06, 2020

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка відбулася сьогодні під головуванням заступниці голови ОДА Марії Савки, прийняли рішення про епідбезпеку при приміських перевезеннях.

КУРС писав, що уряд продовжив адаптивний карантин до 31 липня. Зокрема, забороняється пебування в транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту. Також у транспорті заборонятиметься перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Обласна комісія з ТБ і НС в свою чергу прийняла рішення визначити відповідальних осіб, які будуть контролювати норми перевезення пасажирів при посадці і на зупинках.

Органам місцевої влади доручили забезпечити збільшення кількості транспорту – на міських, приміських, міжміських, внутрішньообласних та міжобласних автобусних маршрутах.

Як зазначається у протколі комісії, Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень має звернутися до керівництва Львівської залізниці про залучення провідників з потягів далекого сполучення у приміський транспорт. В приміських потягах провідники мали би контролювати дотриманняи пасажирами правил епідбезпеки – дистанціювання та обов’язкове перебування в масках.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: