fbpx

Мешканця Долини засудили за продаж годинників із прихованою відеокамерою

Суспільство 17:03, 04.08, 2022

Долинський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та мешканцем Долини, за якою підозрюваного визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 359 КК України, та призначено йому узгоджене сторонами покарання у виді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, інформує пресслужба Долинського суду.

Як йдеться у вироку суду, обвинувачений розмістив на вебсайті власного інтернет-магазину інформацію щодо продажу технічних засобів – настільних годинників, у які вбудовані приховані мініатюрні відеокамери та мікрофони та які призначаються, згідно з їхнім описом, для прихованої відеозйомки, в тому числі у режимі реального часу. У контактних даних продавця зазначив номер свого мобільного телефону.

У жовтні 2021 року обвинувачений телефоном домовився із покупцем про продаж настільного смарт-годинника з бездротовою Wi-Fi камерою відеоспоетереження за 1750 грн, а наступного дня продав йому цей годинник через оператора поштового зв’язку. А вже на початку листопада за тією ж схемою обвинувачений продав цьому покупцю ще три такі годинники.

У судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим, вказав, що вчинив злочин, маючи на меті заробити кошти на утримання сім’ї та не розуміючи в той час, що вчиняє протиправні дії, оскільки придбав та реалізував пристрої під назвою “радіоняня” на офіційних сайтах.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: