fbpx

Металочерепиця: особливості виготовлення та переваги

Суспільство 19:32, 09.04, 2021

В залежності від архітектурного стилю будівлі, смаків домовласника, фінансових можливостей та особливостей оформлення фасаду облаштування покрівлі котеджу може виконуватися із застосуванням різних матеріалів як натурального, так і штучного походження. При цьому особливої популярності останнім часом набуває металочерепиця. Вона оптимально поєднує в собі експлуатаційні якості та естетичну привабливість, а її вартість дозволяє оптимізувати витрати на будівництво або капітальний ремонт будинку.

Як виготовляють металеву черепицю

При виробництві цього покрівельного матеріалу використовують листи високоякісної оцинкованої сталі, які проходять декілька стадій додаткової обробки, що забезпечує його стійкість до негативного впливу атмосферних чинників. Обов’язковим елементом структури сучасної металочерепиці https://forostina.com.ua/metalocherepiczya/ є шар полімерного покриття. Саме завдяки йому матеріал набуває основних експлуатаційних якостей. Він:

  • забезпечує захист металу від розвитку корозійних процесів;

  • нівелює вплив низьких температур;

  • запобігає вигоранню фарби під прямими сонячними променями.

Також полімерне покриття дозволяє істотно знизити рівень шуму від падаючих крапель дощу, що має велике значення для кожної будівлі, призначеної для тривалого перебування людей.

В цілому саме від якості цього шару металевої черепиці залежить її експлуатаційний період, а також здатність зберігати естетичну привабливість протягом всього терміну використання. Саме тому під час вибору такого матеріалу для покрівлі слід довіряти тільки надійним виробникам.

Переваги металевої черепиці

Серед найважливіших переваг використання металочерепиці слід зазначити такі якості цього покрівельного матеріалу як:

  1. Велика міцність. Покриття зберігає свою форму та цілісність навіть при впливі інтенсивних механічних чинників.

  2. Ефектний зовнішній вигляд. Металочерепиця є імітацією класичного керамічного матеріалу, тому має привабливий аутентичний вигляд.

  3. Економічність. Це стосується витрат не тільки на закупівлю самої черепиці, але й монтажні роботи, які можна провести самостійно.

  4. Великий вибір кольорів і відтінків, що дозволяє зробити оптимальний вибір незалежно від існуючих уподобань.

В цілому металева черепиця — це сучасний покрівельний матеріал, який підходить для облаштування дахів не тільки приватних котеджів та заміських таунхаусів, але й багатьох інших будівель. При правильному монтажі вона здатна прослужити кілька десятків років без втрати своєї привабливості та цілісності.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: