fbpx

Міграційна служба цьогоріч видворила з Прикарпаття 40 іноземців-нелегалів

Суспільство 18:00, 12.10, 2023

В Івано-Франківській області цьогоріч виявили 101 іноземця з неврегульованим статусом. 45 ухвалили рішення про виїзд з України.

Упродовж 9 місяців цього року міграційна служба Івано-Франківської області виявила у регіоні понад сотню іноземців, які легально в’їжджали в Україну, але своєчасно, а в низці випадків – свідомо – не виїхали, втративши законні підстави для перебування на території України.

З початку року було ухвалено 45 рішень про примусове повернення правопорушників до країн походження або в треті країни, а у 8 випадках йдеться про примусове видворення з країни.

На сьогодні 40 іноземців-правопорушників виїхали з України. П’ятеро з них – у супроводі до кордону відповідно до вимог процедури про примусове видворення. За цією ж процедурою територію України мають покинути ще 3 іноземці, які згідно з рішеннями судів поміщені у спеціалізований заклад тимчасового перебування іноземців з метою ідентифікації (оформлення проїзних документів) з подальшим видворенням.

Щодо 20 осіб, які порушили законодавство про правовий статус іноземців, прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну на строк 3 роки або до 5 років.

Канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в Івано-Франківській області: (0342) 53-44-55 і (0342) 55-31-12.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: