fbpx

Міграційна служба обіцяє без черги прийняти відвідувачів, які через технічні збої не змогли вчора подати документи

Суспільство 10:25, 09.07, 2021

Через відсутність зв’язку з Єдиним державним демографічним реєстром підрозділи Держаної міграційної служби вчора не змогли прийняти документи на оформлення біометричних документів – ID-карток та біометричних паспортів. Також не видавалися вже готові документи.  

Технічні несправності на каналах зв’язку та обладнанні Міграційної служби зберігаються і досі, повідомили у пресслужбі Міграційної служби.

«Як наслідок, маємо тимчасові затримки оформлення документів у окремих підрозділах ДМС. Наші спеціалісти роблять все можливе, аби всі бажаючі якнайшвидше могли оформити або отримати вже виготовлені документи, – йдеться в повідомленні. – Громадянам, які були зареєстровані в електронній черзі, але через технічні несправності не змогли подати документи на оформлення, не потрібно буде записуватись знову. Ми забезпечимо їм подачу документів у найближчий час без нового запису в чергу».

Як писав КУРС, у Франківську припинено оформлення та видачу закордонного паспорта та паспорта громадянина України – як у ЦНАПі, так і підрозділах міграційної служби.

Система несправна вже третій день. Люди, які були записані через електронну чергу, вчора не змогли подати документи на оформлення ID-карток та закордонних паспортів, а також забрати вже готові документи.

У Міграційній службі обіцяють додатково проінформувати, як тільки несправності будуть повністю усунені.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: