fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Міненерго запідозрило в "планових ремонтах" приховані віялові відключення: Держенергонагляд йде з перевірками в обленерго

Міненерго запідозрило в "планових ремонтах" приховані віялові відключення: Держенергонагляд йде з перевірками в обленерго

Суспільство 16:50, 29.12, 2021

Державна інспекція енергетичного нагляду розпочала перевірку операторів системи розподілу, – так званих “обленерго”, через занадто інтенсивне проведення планових ремонтів в опалювальний період з тривалим відключенням споживачів від енергопостачання, пише ДТ.

“Державна інспекція енергетичного нагляду за дорученням Міненерго проведе перевірки діяльності операторів системи. Зокрема, щодо тривалості відключень споживачів від електропостачання внаслідок планових ремонтів електроустановок та електричних мереж в опалювальний період”, – йдеться у повідомленні Міненерго.

Раніше Міненерго виявило, що значна кількість ремонтів, які здійснюються операторами систем розподілу, чомусь була запланована на осінньо-зимовий період. Міністерство звернулося до НКРЕКП щодо перевірки операторів.

Причиною звернення стали результати аналізу відключень споживачів електричної енергії у грудні цього року, яке здійснив Держенергонагляд.

Отримані дані показали аномальну кількість планових ремонтів, які здійснюються операторами систем розподілу впродовж осінньо-зимового періоду, попри вимоги законодавства, відповідно до яких ремонтні кампанії мають здійснюватися в міжопалювальний період.

Раніше Міністерство енергетики зібрало на своєму сайті усю інформацію про планові ремонти електромереж, під час яких відбуватиметься відключення електрики, з тим, щоб споживачі не плутали їх з віяловими відключеннями. 

В Міністерстві попередили,  що відключення електроенергії в зв’язку з плановими ремонтами електромереж не мають жодного стосунку до так званих “віялових” відключень електроенергії, викликаних дефіцитом електроенергії в енергосистемі.

За цим посиланням кожен охочий може знайти графік планових ремонтних робіт своєму регіоні та перевірити, чи є його адреса в плані та на яку дату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: