fbpx

Міноборони тестує бронежилети для жінок-військових

Суспільство 20:05, 15.07, 2023

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що відомство почало перевіряти перші зразки бронежилетів для військовослужбовиць на відповідність технічній сертифікації

Про це йдеться на сайті Міноборони. 

Зазначається, що один із виробників надав перші зразки жіночих бронежилетів для вивчення на відповідність технічній специфікації. Після попередньої оцінки та дослідного носіння виробник матиме змогу усунути виявлені недоліки, 

За результатами випробувань Центральне управління розвитку супроводження матеріального забезпечення ЗСУ отримає заключний акт від військової частини, у якій тестували індивідуальні засоби захисту, після чого виробників поінформують про отримані результати.

Отримавши зворотний зв’язок від оборонного відомства, виробники проведуть лабораторні випробування, які повинні підтвердити якість зразків та надати до Міноборони відповідний пакет документів (оригінали протоколів лабораторних випробувань та іншу супровідну документацію, відповідно до визначених Технічними специфікаціями Міноборони України вимог).

Надалі підрозділи Міноборони та Генштабу ЗСУ погодять зразки моделей, щоб затвердити зразки-еталони. Останні виготовляють з перевірених у випробувальних лабораторіях матеріалів та відповідно до вимог технічної специфікації оборонного відомства.  

“З дати затвердження технічної специфікації Міноборони та затвердження зразків-еталонів бронежилети вважатимуться прийнятими на забезпечення у ЗСУ. І тоді наші жінки-військовослужбовці матимуть можливість отримати засоби індивідуального захисту відповідно до своїх антропометричних даних, – зазначив Олексій Резніков.

КУРС писав, що у Міноборони презентували нову літню форму для жінок та зразки білизни. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: