fbpx

Міноборони України розробляє електронний військовий квиток

Суспільство 20:50, 29.02, 2020

У Міністерстві оборони України розробляють електронний військовий квиток (ЕВБ) у вигляді пластикової картки, розміром з банківську картку для виплат.

В електронному квитку буде чіп з даними персоніфікації та кваліфікованим електронним підписом, повідомляє Інтерфакс із посиланням на пресслужбу Міністерства.

ЕВБ дасть змогу замінити паперові особисті документи (військовий квиток, посвідчення прапорщика, посвідчення офіцера, посвідчення генерала, військовий квиток офіцера запасу); виконуватиме роль пропуску в системах контролю і управління доступом на територію режимних об’єктів.

Крім того, зазначають у Міноборони, ЕВБ дасть змогу реалізувати функцію токена (ключа доступу до інформаційно-аналітичних систем і автоматизованих систем); бути захищеним носієм особистого ключа, який містить електронний підпис.

“У подальшій експлуатації функціонал ЕВБ може змінюватися як у бік збільшення, так і в бік зменшення непотрібних функцій”, – зазначено в повідомленні.

У пресслужбі також пояснили, що військовослужбовці у відпустці або відрядженні зможуть проставляти відмітки про перебування шляхом внесення відповідних електронних печаток в ЕВБ.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: