fbpx

Міськрада збільшила статутний капітал "Франківськ Агро" до 7 мільйонів гривень та дозволила взяти у кредит техніку

Суспільство 13:50, 26.11, 2021

Івано-Франківська міська рада збільшила статутний капітал нещодавно створеного комунального підприємства “Франківськ Агро” з 1 до 7 мільйонів гривень.

“Нам це потрібно для кредиту на закупівлю сільськогосподарської техніки”, – повідомив директор підприємства Віталій Крушельницький.

Іншим рішенням депутати дозволили «Франківськ Агро» отримати кредит 5 002 762,40 грн на придбання техніки терміном до 5 років.

Також міська рада затвердила Програму розвитку КП “Франківськ Агро” на 2022-2026 роки.

За словами Крушельницького, основними завданнями підприємства є збільшення банку землі до тисячі гектарів, закладання саду площею 10-20 га, його огородження та встановлення системи поливу, придбання сільськогосподарської та ґрунтообробної техніки та інвентарю; налагодження повного циклу з виробництва сільськогосподарської продукції та опрацювання держаних програми щодо надання підтримки аграрному сектору.

Нагадаємо, міська рада створила комунальне підприємство «Франківськ Агро» у липні цього року.

Також КУРС писав, що в Івано-Франківську зареєстрували два товариства з обмеженою відповідальністю – “ЛРЗ-Агро” і “ЛРЗ-Буд“. Засновниками обох ТОВ є АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: