fbpx

МОЗ схвалило випробування ліків проти COVID-19 від компаній Pfizer та Merck

Суспільство 20:59, 06.11, 2021

Мінохорони здоров’я дозволило випробувати в Україні препарати проти коронавірусної інфекції виробництва компаній Pfizer та Merck.

Про це йдеться у відповідному наказі МОЗ України.

Зазначається, що мова йде про препарат від коронавірусу Ритонавір виробництва Pfizer у таблетках по 150 мг. Ліки тестуватимуть на тих, хто контактував із хворими COVID-19.

Водночас пігулки MK4482-013 Молнупінавір виробництва Merck проходитимуть клінічні випробування на базі міської студентської лікарні Харківської міськради. Їх тестуватимуть на дорослих, які проживають із хворими COVID-19.

Велика Британія 4 листопада стала першою у світі країною, яка схвалила використання препарату проти COVID-19, розробленого американськими корпораціями Merck та Ridgeback Biotherapeutics.

Варто зазначити, що це перший препарат від COVID-19, призначений для масового використання. Досі специфічні препарати для лікування коронавірусної інфекції застосовувалися лише у лікарнях для допомоги пацієнтам у тяжкому стані.

Клінічні випробування показали, що нові ліки можуть наполовину знизити ризик госпіталізації та смерті для людей із групи ризику.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: